Yaz dönemiyle birlikte ekrandaki diziler tek tek sezon finali yapmaya başlarken ekranlara ilk veda eden yapımlar arasında Kızıl Goncalar oldu.

Kızıl Goncalar 19. Bölüm ile birlikte sezon finali yaparak ekranlara veda ederken kimsenin beklemediği sürpriz iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Sezon finali mi yoksa final mi olacak merakı artık netleşmiş ve Kızıl Goncalar sezon finali yaparak yani bir sonraki sezonda da seyircinin karşısında olacağını açıklamıştı.

Yalı Çapkını dizisinde duyan inanamıyor! Hepimizi kandırmışlar Yalı Çapkını dizisinde duyan inanamıyor! Hepimizi kandırmışlar

Bu sürpriz sonrası Kızıl Goncalar seyircisi büyük sürpriz yaşarken başrol oyuncusu ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı.

Kızıl Goncalar Dizisi Detay 4

Medya kulislerinde yer alan bilgilere göre Kızıl Goncalar dizisindeki performansıyla seyirciden tam not alan Mert Yazıcıoğlu yeni sezonda başka bir projede yer alacak.

Kızıl Goncalar Cüneyd karakterinin yeni sezonda olmayacağı iddiası şok etkisi yaratırken sezon finalinde bu şekilde kesinleşmiş bir bilgi ortaya çıkmadı.

Mert Yazıcıoğlu’nun hangi projede yer alacağı merak konusu olurken başarılı oyuncudan iddialar sonrası henüz bir açıklama gelmiş değil.

Kızıl Goncalar dizisinin yeni sezonunun Eylül ayının ikinci haftasında yeniden seyircinin karşısında olması bekleniyor.

Editör: Ali Çetin Akbayrak