Kızıl Goncalar yeni bölüm NOW TV ekranlarında milyonları ekran başına kilitlerken bir dönem daha sona ermiş oldu.

Özgü Namal, Özcan Deniz ve Mert Yazıcıoğlu gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren Kızıl Goncalar dizisi sezon finali yaparak ekranlara veda etti.

İlk bölümden bu yana ilgiyle takip edilen Kızıl Goncalar dizisinden gelen bir haber ise dizinin hayranlarında büyük yıkıma neden oldu.

Gaddar Dizisi Bakın Neden Final Yaparak Bitmiş! O Detayı Kimse Bilmiyor Gaddar Dizisi Bakın Neden Final Yaparak Bitmiş! O Detayı Kimse Bilmiyor

Kızıl Goncalar sezon finali ile rakiplerinden erken veda kararı alırken yeni sezon detayı ise herkeste şok etkisi yarattı.

Rekortmen dizinin yeni sezonda da onay aldığı ve ikinci sezonda seyircinin karşısına çıkması beklenirken bir başrol oyuncusundan gelen haber ağızları açık bıraktı.

Kızıl Goncalar Detay 5

Kızıl Goncalar Cüneyd karakterine hayat veren ve seyircinin çok beğendiği isimler arasında yer alan Mert Yazıcıoğlu’nun yeni sezonda kadroda olmayacağı iddia edildi.

Mert Yazıcıoğlu ile ilgili bir süredir ayrılık iddiaları ortaya çıkarken başarılı başrol oyuncusundan henüz bir açıklama gelmiş değil.

Özellikle CünZey yani Cüneyd ve Zeynep karakterinin sıkı takipçileri duruma tepkili olsa da yeni sezonda herkesi büyük sürprizler bekliyor olabilir.

Yani önümüzdeki sezonun başlamasına bir hayli uzun zaman olsa da Kızıl Goncalar dizisi takipçilerinin sabırlı olmasında fayda var.

Editör: Işıl Parıltı