Kızılcık Şerbeti yeni bölüm Show TV ekranlarında milyonları ekran başına kilitlerken ortalık fena halde karışmış durumda.

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Taşaner gibi usta isimlerin bir arada olduğu Kızılcık Şerbeti dizisinde kavga çıktı.

Özellikle son haftalarda gerilimin zirveye ulaştığı Kızılcık Şerbeti dizisinde sular durulacak gibi durmuyor.

İşte Kızılcık Şerbeti dizisinin karıştıran haberin perde arkası…

Kızılcık Şerbeti Detay 7

Herkesin bildiği üzere Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev karakterine hayat veren güzel oyuncu Müjde Uzman "Tükendim" başlıklı bir yazı paylaştı ve ardından peş peşe yayınladığı videolar ile zor günler geçirdiğini duyurmuştu.

Dizi setinin makyözü Esra Okumuş da karavanda çektiği videoda "Tükenmişlik sendromuna yakalandım. Hem de çok yakalandım. Beni siz tükettiniz. Allah düşmanımın başına bile vermesin" diyerek Müjde Uzman'ı ti'ye aldı.

Görüntü kısa sürede gündem olunca Müjde Uzman bir paylaşım yaparak "Esra'nın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değil. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik, empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna" ifadelerini kullandı.

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut ise gelen tepkiler üzerine "Oyuncumuz Müjde Uzman'ın paylaşımı sonrası set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır" açıklamasını yaptı.

Yalı Çapkını dizisinde Seyran dönemi bitiyor mu? Yalı Çapkını dizisinde Seyran dönemi bitiyor mu?

Yapım şirketi Gold Film de Esra Okumuş ile iş akdini sonlandırdıklarını duyurdu: "Geçen günlerde oyuncumuz Müjde Uzman'ın yaşadıkları üzerine yaptığı paylaşımın ardından 'Kızılcık Şerbeti' ekibinde görev alan Esra Okumuş sosyal medya hesabından mizah adı altında video paylaşmıştır. Gold Film olarak iş ahlakı ve etik değerlerimize ters düşen bu paylaşımı nedeniyle Esra Okumuş'un iş akdi tarafımızca feshedilmiştir."

İşte Gold Film tarafından yapılan o açıklama…

Kızılcık Şerbeti Detay 8

Editör: Ilker Akbayrak