Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni bölüm yine dikkat çeken heyecan dolu sahnelerle izleyicinin karşısındaydı.

İlk bölümden bu yana adından büyük başarı ile söz ettirmeye devam eden Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinden bu defa kötü haber geldi.

Uğur Güneş, Dilin Döğer, Mehmet Ali Nuroğlu, Kaan Çakır, Erdinç Gülener, Tuvana Türkay, Ekin Türkmen, Gökçe Akyıldız, Sezgin Erdemir, Ece Özdikici ve Seda Yıldız gibi isimlerin bir arada olduğu Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Mukaddes şehir Kudüs’ü işgalden kurtaran Selahaddin Eyyubi’nin hikayesini ekranlara taşıyan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi 14. Bölüm TRT 1 ekranlarına yine damgasını vurdu.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi her bölümüyle nefesleri kesmeye devam ederken iddialı dizinin ikinci sezonda devam etmeyeceği iddia edildi.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Detay 1

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi final kararının alındığı iddiası büyük bir şaşkınlık yaratırken final bölüm tarihi de belli oldu.

Ortaya atılan çarpıcı iddianın detaylarına göre Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi bir değişiklik olmazsa 30. Bölümün ardından ekranlara veda edecek.

İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü krizi! Bu sahneyle veda etti İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü krizi! Bu sahneyle veda etti

Final kararı dizinin hayranlarında büyük bir şok etkisi yaratırken konuya dair şu ana kadar henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin final iddialarının ardından yapımcılardan resmi bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 25. Bölüm Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak