Dün akşam MasterChef Türkiye 2022 yarışmasına dahil olacak ilk ismi seçen jüri üyeleri Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya, zor da olsa bir karar verdi. O anların ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanına damga vuran kayıp kıyma olayının ise, MasterChef Türkiye 2022 yarışmasının sempatik jüri üyesi Somer Sivrioğlu’nu çileden çıkaracağı görüldü.

Kısmetse Olur Yaren’in eski sevgilisi hayli ünlü bir isimmiş! Kısmetse Olur Yaren’in eski sevgilisi hayli ünlü bir isimmiş!

MASTERCHEF TÜRKİYE 2022 YARIŞMASININ İLK YARIŞMACISI METİN OLDU

Dün akşam ilk toplu düellolar ile ekrana gelen MasterChef Türkiye 2022 yarışması, onlarca yarışmacıyı ilk 16 için yarıştırdı. Gerçekleşen yarışın ardından ilk dörrde kalan isimleri açıklayan MasterChef Türkiye 2022 yarışmasının jüri üyeleri, isimler; Mustafa, Metin, Çağatay ve Atike olarak açıkladı. Ardından bir seçim gerçekleştiren jüri üyeleri, MasterChef Türkiye 2022 yarışmasının ilk yarışmacısını Metin olarak belirledi.

MASTERCHEF TÜRKİYE 2022 YARIŞMASINDA KAYIP KIYMA OLAY YARATTI

İlk yarışmacının belli olmasının ardından MasterChef Türkiye 2022 yarışması, yeni bölüm fragmanını yayınladı. Bir kez daha toplu yarışlar ile seyirci karşısına çıkacak olan MasterChef Türkiye 2022 yarışmasına bugün damga vuracak olan “kayıp kıyma” olayı olacağı görüldü. Melih’in yemeğe koymak için hazırladığı kıymanın kaybolması üzerine olaya müdahale eden MasterChef Türkiye 2022 yarışmasının jüri üyesi Somer Sivrioğlu’nun; “Kıyman kayıp mı?” sorusunu sorduğu anlar fragmanda dikkat çekti. Melih’in kıymasının başka bir yarışmacı tarafından alındığının öğrenilmesi üzerine bir hayli sinirlenen Somer Sivrioğlu, diğer yarışmacıları üzecek bir karar vereceğinin sinyallerini fragmanda verdi.

YARIŞ İPTAL OLABİLİR

Başka bir yarışmacının kıymasının alınması üzerine, fragmanda kıymayı alan yarışmacıya seslenen Somer Sivrioğlu’nun; “Sen o içi kullanamazsın. Ya yeni iç al ya da iptal bu tur” sözleri dikkat çekti. Yarışmanın iptal olup olmayacağı ise, bu akşam saat 20.00’da yayınlanacak olan MasterChef Türkiye 2022 yarışmasının yeni bölümü ile ortaya çıkacak.