Ekranlarda pek çok farklı yapımda rol alan ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Zalim İstanbul, Medcezir gibi dizilerde de yer aldığı bilinen ünlü oyuncu Mine Tugay, özel hayatının yanında sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça konuşuluyor. 1978 dünyaya geldiği bilinen 44 yaşındaki Tugay, geçtiğimiz günlerde derin göğüs dekolteli pozularıyla takipçilerinden çokça beğeni toplamıştı.

Tugay, daha önce Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Suna karakterini canlandırmış ve Semaver Kumpanya ve Tiyatro Dot 'ın sahnelediği oyunlarda da yer almıştı. 2006 yılında Gülpare, 2007'de Benden Baba Olmaz ve 2009 yılında Aynadaki Düşman dizilerinde oynayan isim, şimdilerde sosyal medyada aktif olmayı ve paylaşımda bulunmaya devam ediyor.

Ünlü isim Öyle Bir Geçer Zaman ki, Medcezir, Kalp Hırsızı, Çilek Kokusu ve Paramparça dizilerinde de rol almış ve Zalim İstanbul dizisinde ise canlandırdığı Şeniz karakteriyle çokça gündeme gelmişti.

Göğüs dekoltesiyle mest etti!

Tugay, son dönemde sosyal medyada aktifliğine devam ediyor. Bu defa derin göğüs dekoltesiyle çekildiği bir pozu Instagram hesabında paylaşan isim, takipçilerden beğeni topladı.

IMG_20221210_221024

IMG_20221210_221038

Editör: Emel Kılıç