Demet Akbağ; Eşimin kaybı hayatımın en büyük kırılma noktası Demet Akbağ; Eşimin kaybı hayatımın en büyük kırılma noktası

Arife Gökçe olayında yaşanan flaş gelişme! Müge Anlı'da kayıp olarak aranan Arife Gökçe'den aylardır haber alınamıyor. Fikri Gökçe'nin dikkat çeken çarpıcı açıklamaları, olayın perde arkasında başkasının olabileceği yorumlarını da beraberinde getirdi. Tokat'ta yaşayan ailenin bir anda hayatlarının darma duman olması Müge Anlı'nın programında günlerce ele alınmıştı. Peki suçlu ya da katil kim? Arife Gökçe bulundu mu, öldü mü, yaşıyor mu? İşte Sinan Sardoğan ve Arife Gökçe olayında son durum...

Tokat'ta ailesiyle birlikte yaşayan 65 yaşındaki Arife Gökçe şüpheli şekilde ortadan kaybolmuştu. Müge Anlı'nın sunduğu programa çıkarak eşinin bulunması için yardım isteyen Fikri Gökçe'den yeni açıklamalar geldi.

Arife Gökçe'nin kaybında şüphelenilen isim Sinan Sardoğan geçtiğimiz haftalarda çocuğa cinsel istismardan tutuklanmıştı.

Fikri Gökçe, yaşlı kadınları taciz etmesiyle 7'den 70'e tüm Türkiye'nin tepkisini çeken Sapık Sinan lakaplı Sinan Sardoğan hakkında konuştu.

Gökçe yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Mesaj atıyor diye olayı şüpheli Sinan'ın üzerine yıkarım diye düşünüyorlar. Bunun cezası ağır olacak. Hayatımı artık sadece eşime adadım. Çoluğum çoğuma sebep olmadan bu olayı ben kendim halledeceğim. İnşallah kemiğine kadar bulacağım."

''Bugün olmaz ise yarın olur. Kapıma kilit vuranın kapısına kilit vuracağım. Önce adalet diyorum. Adalet bunu yapmadığı takdirde bunu ben kullanacağım. Her kimse şunu iyi bilsin cezaevinde yatan birisiyim. Beni saf görmesin. Ceza affından faydalanmak istiyorsa avukatına haber etsin. Geri dönüş suçunu yarı yarıya affeder. Ama kendisi bilir ben kimseye yalvarmıyorum. Ben adalete güveniyorum."

Müge Anlı ve Sinan 1-1

SİNAN SARDOĞAN İNTİHAR MI ETTİ? GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Çok sayıda yaşlı kadına cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan cezaevine gönderilmişti. Sardoğan, cezaevinde intihar ettiği iddia edilmişti. Ancak son bilgiye göre Sinan Sardoğan'ın cezaevinde intihar ettiği haberlerinin asılsız olduğu ortaya çıktı.

OLAYIN GEÇMİŞİ!

Müge Anlı'nın yayınlanan önceki bölümlerinde Sinan Sardoğan ile ilgi 7 ayrı ihbar daha aldıklarını söyledi. Yaşananlara dayanamayıp stüdyoya gelen bir vatandaş, Sinan ile yaşadığı olayı tek tek anlattı. Sinan'ın bir kadını sıkıştırdığını ve cebinde yumurta büyüklüğünde taşlar olduğunu öne süren izleyici, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özkan Deveci isimli vatandaş Sardoğan ile ilgili yaşadığı olayı şu sözlerle aktardı. "Sinan, Esenyurt'ta kaldırımda bir kadınla tartışıyordu. Önce karı-koca olduklarını sandım. Ama anladım ki değiller. Hemen koştum abla dedim akraban mı eşin mi? 'Kardeşim bilmiyorum. 15-20 dakikadır peşimde. Eşimi aradım geliyor' dedi. Ben de bu Sinan'ın iki yakasını topladım. Bir kadını neden rahatsız ediyorsun ne istiyorsun deyince kekeledi. Ceplerinde yumurta büyüklüğünde taşlar vardı. Kadın da korkmuş titriyordu. Ben yapmamam gereken bir şey yaptım. Sinan'ı biraz dövdüm. Yere yatıp çırpındı ben de korktum. Telefonumu arabadan alıp ambulans çağıracaktım. Ama döndüğümde bir baktım Sinan yok! Bayıldı numarası yapıp kaçmış. Ceplerindeki taşları da boşaltmış. İnşallah o sapığın olması gereken yerde olduğunu görmek isteriz…"

Her iddiayı yalanladığı gibi bu iddiayı da yalanlayan Sinan ise "Ben seni tanımıyorum. Öyle bir şey olmadı" diyerek konuyu değiştirmeye çalıştı!

Öte yandan Müge Anlı'nın programında birçok kadına cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan, 2018 yılında bir erkek çocuğuna cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı.