ATV ekranlarının en uzun soluklu ve en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in başlamasına artık çok kaldı, sevilen program 15. sezonu ile 29 Ağustos'ta yayın hayatına başlayacak. Yeni sezon öncesi Müge Anlı hakkında ortaya atılan bir iddia ise bomba etkisi yarattı.

Müge Anlı'nın program danışmanı Rahmi Özkan'ın eşini görenler bayıldı Müge Anlı'nın program danışmanı Rahmi Özkan'ın eşini görenler bayıldı

ATV'nin büyük ses getiren, her bölümü ile sosyal medyanın nabzını tutan programı Müge Anlı ile Tatlı Sert için heyecanlı geri sayım başladı.

Kayıp ve cinayetlerin işlendiği programın 15. yeni sezonu 29 Ağustos'ta başlayacak.

Yeni sezon öncesi çiçeği burnunda evli Müge Anlı hakkında ortaya atılan bir iddia ise sosyal medyayı ikiye böldü.

Söylentilere göre çiçeği burnunda gelin Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu istedi diye dudak estetiği ve yüzüne birkaç hafif dokunuş yaptıracağı iddia edildi.

Bazı sıkı takipçileri Müge Anlı'nın böyle şeylere hiç ihtiyacı yok derken bazıları ise istediğini yaptırabilir, her haliyle güzel yorumunu yaptı.

Müge Anlı ne zaman evleniyor? Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu evlilik  tarihi belli mi?

Evlendiğinden beri hakkında birçok haber asılsız çıkan Müge Anlı bu konu hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı.

Müge Anlı geçtiğimiz ay babasını kaybetmiş ve bu olay basına yansımıştı. Herkes, babasını sessiz sedasız gömen Müge Anlı nerelerde diye sorarken, kardeşi Efe'nin düğün yaptığı ve babasının öldüğü gün balayına çıktığı öğrenilmişti.

Ortaya atılan bu iddianın ardından sosyal medyada Müge Anlı ve kardeşine tepki gösterilerek "babası mezarda, çocukları balayında" şeklinde yorumlar yapılmıştı.

MÜGE ANLI'NIN EŞİ ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR, ASLEN NERELİ?

Müge Anlı, İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran'da evlendi. Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu Adana doğumlu ve 58 yaşında.

2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanan Yüzbaşıoğlu, daha önce Adana Emniyet Müdürlüğü'nde görev aldı. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürüdür. Geçmiş dönemlerde Adana'da da aynı görevde bulundu.