Eşmi Akıncı’nın kaybında sıcak gelişme!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan 52 yaşındaki Eşmi Akıncı 13 gün sonra bulundu.

Survivor'da kadınların kavgası! Survivor'da kadınların kavgası!

Karaman'da kaybolan yaşlı kadının evlilik vaadiyle kandırıldığı ya da kumar borcu nedeniyle satıldığı iddia edilmişti.

Eşme Akıncı, halasının ahırın içinde ortaya çıktı.

Karaman’da ki evinden kaybolan Eşmi Akıncı, annesi ile birlikte kendi evine yakın kuzenine gittiği öğrenildi. Ardından annesini eve bırakan Eşmi Akıncı'nın ara yollardan yürüdüğü ve kaybolduğu belirtilmişti.

eşme akıncı

Programda Eşmi Akıncı’nın kumar borcu sebebiyle birilerine verildiği iddiaları konuşulmuştu. Evlilik vaadiyle kandırılmış olabileceği de iddialar arasındaydı.

Müge Anlı'da günlerdir aranan Eşmi Akıncı nihayet bulundu. 15 Mayıs'ta akşam saatlerinde vatandaşlar tarafından beldede kullanılmayan bir ahırda bulundu.

Jandarma ekipleri tarafından sağlık kontrolü için hastahaneye götürülen Eşmi Akıncı’nın başka bir yerden getirilip bırakıldığı düşünüldü. Daha önce ahırın ve bölgenin arandığı belirtildi.Müge Anlı da Eşmi'nin bulunduğunu açıklayarak, Eşmi'nin iki isim verdiğini belirtti. Birinin stüdyoda bulunan Aziz İbili'nin Medih lakaplı bacanağı olduğunu söyledi.

Ardından Müge Anlı, Eşmi'nin stüdyoda bulunan Aziz'in de ismini verdiğini açıkladı. Aziz, 'Eşmi yalan söylüyor' diyerek inkar etti.