Sergen Deveci setlere iddialı bir rol ve diziyle dönüyor Sergen Deveci setlere iddialı bir rol ve diziyle dönüyor

Müge Anlı canlı yayında dikkat çeken bir itirafta bulundu. Geçtiğimiz yıl, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanan 4. sınıf Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı'nın bu itirafı şaşırttı.

müge anlı-29

Geçen gün elinde tuttuğu yapıştırıcının patladığını anlatan Müge Anlı, "Üst parmaklarım birbirine yapıştı. Sevcan da yanımda. Bütün gece sabaha kadar uğraştım. Yaralar oldu. Çıkartamadık. Neyse parmaklarımı ayırdık."

Sabah kalktığında masada bir alyans gördüğünü ifade eden Müge Anlı yaşadığı şaşkınlığı şu sözlerle dile getirdi:

"Baktım alyans kapının oradaki rafta duruyor. 'Şinasi alyansını çıkarmış' dedim. Uyuyor adam. Gittim parmaklarını arıyorum niye çıkarmış diye" Eşinin eline bakarken yaşadığı şaşkınlığı dile getiren Müge Anlı, "Meğer benim alyansımmış o. Rahmi Bey 'Alyans çıkarılmaz' diyor ya. Benim için de o kadar doğru ki; ben kendim çıkardım diye düşünmüyorum.Bir de gidip kontrol ediyorum. Ay bir de baktım ben de yok. Yani gerçekten bir şeyi sonuna kadar yapacaksın.Çıkardım, kenara koydum yok. Ben buna inanmıyorum. Çıkardığında o iş bitmiştir, çıkarmışsındır. Bu artık kararının son noktası olsun."

müge anlı ve eşi