Yıllardır bankacılık sektöründe hizmet veren ve geliştirdiği kart kampanyaları, sunduğu finansman hizmetleri ve diğer kaliteli müşteri yaklaşımları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Garanti BBVA, nakit sıkışıklıklarının hat safhaya çıktığı şu günlerde avantajlı bir ödeme kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Bu noktada sıfır faizli 5 bin lira verileceği ifade edildi.

ANINDA 5 BİN LİRA ALABİLİRSİNİZ

Yeni müşterileri için bir taksitli nakit avans kampanyası geliştirildi ve faiz uygulanmayacağı ve dosya masrafı almayacağını bildirdi. Bununla beraber ödemenin üst limitinin 5 bin lira olduğu aktarıldı. Ayrıca vade sayısı da en fazla 6 ay olabiliyor.

SON TARİH 31 AĞUSTOS

Garanti BBVA tarafından düzenlenmiş olan faizsiz, masrafsız taksitli nakit avans kampanyasından yalnızca “gerçek müşteri” statüsünde olan yeni müşterilerin yararlanabileceği belirtilerek taksitli nakit avans başvurularının 30 Eylül’e kadar devam ettiği banka üyelik işlemlerinin ise 31 Ağustos’a kadar yapılmış olması gerektiği vurgulandı.

Halkbank, yeni kredi kampanyasını duyurdu! Faiz yok Halkbank, yeni kredi kampanyasını duyurdu! Faiz yok

BAŞVURU DETAYLARI

Garanti BBVA tarafından düzenlenmiş olan faizsiz, masrafsız taksitli nakit avans kampanyasından yararlanarak bütçelerini bir nebze olsun ferahlatmak isteyen tüketicilerin, öncelikle Garanti BBVA’nın mobil uygulaması üzerinden banka üyelik sürecini tamamlamaları gerekmektedir. Garanti BBVA Mobil uygulamasından üyelik sürecini tamamlayan tüm yeni müşteriler, uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kısmından kart başvurusu yapmalıdır. Bankanın kart başvurusunu onaylamasının ardından ise yine başvurular kısmından “faizsiz taksitli nakit avans” başvurusu yapılmalıdır.