Şarkıcı Nuri Harun Ateş, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan ‘Kalp Ağrısı’ isimli şarkısının klibini yayınladı. Ateş klibi, “Pretty Woman’daki ya da Notting Hill’deki Julia Roberts olduğumu hayal ederek izlediğim aşk hikâyelerinden yıllar sonra, “mış gibi” yapmadan kendi gerçeğimi giyinip çıkıyorum karşınıza” notuyla paylaştı.

Ari Barokas'ın Bu Toprak Senin’in tanıtım konseri Kadıköy Moda Sahnesi’nde gerçekleşti Ari Barokas'ın Bu Toprak Senin’in tanıtım konseri Kadıköy Moda Sahnesi’nde gerçekleşti

Şarkıcı Nuri Harun Ateş’in ‘Kalp Ağrısı;’ isimli şarkısının klibi yayınlandı. Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan şarkının klibini, İmre Haydaroğlu yönetti.

Sosyal medya hesabında klibin tanıtımını paylaşan Ateş, “Pretty Woman’daki ya da Notting Hill’deki Julia Roberts olduğumu hayal ederek izlediğim aşk hikayelerinden yıllar sonra, “mış gibi” yapmadan kendi gerçeğimi giyinip çıkıyorum karşınıza çünkü hepimizin hikayesi aynı, hepimizin kalbi atıyor ve bazen birini gerçekten seviyoruz, bu yüzden bu şarkılar” ifadelerini kullandı.