Günlerce yoğun bakımda tedavi gören Killa Hakan lakaplı rap şarkıcısı ve söz yazarı Hakan Durmuş bir ay komada kalmıştı. 2 ay önce hastaneden taburcu olan Killa Hakan, sosyal medya hesabından aylar sonra ilk paylaşımını yapmış ve ''Selamlar arkadaşlar baya oldu bişey paylaşmadım cok kötü günler geçirdim… dünyayı bi anlık terk ettim ve geri döndüm Allaha sükür tüm dualarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim yavaş yavaş sakin sakin iyileşme yolunda gidiyorum bakalım nasıl olacak gelişmeleri paylaşacagım seviyorum sizleri en önemlisi sağlık gerisi yalan mücadeleye devam'' ifadelerini kullanmıştı.

İbrahim Tatlıses'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgisi bir başka İbrahim Tatlıses'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgisi bir başka

4 ay hastanede yatan ve 2 ay önce de taburcu olup evine geri dönen Killa Hakan bu kez hayranlarına paylaştığı bir video ile seslendi. Son sağlık durumu hakkında kendisini seven takipçilerini bilgilendiren Killa Hakan, yaşadığı zorlu süreç hakkında ''öbür dünyaya gidip geri döndüm'' ifadelerini kullandı.