Oryantal Didem Kınalı, dün akşam Cihangir'de objektiflere yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kınalı, son dönemde sahnelerde yaşanan ilginç olaylar hakkında konuştu.

Ünlü şarkıcı Lana Del Rey evleniyor Ünlü şarkıcı Lana Del Rey evleniyor

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; Geçmişte bu tip olayların kendisinin de başına geldiğini ifade eden 36 yaşındaki ünlü isim, "Sahneye geç çıktığım için leblebi atanlar olmuştu. Leblebiyi geçtim çoğu kez sahnede tacize uğradım. Para takarken göğüslerime dokunmaya çalışanların tacizine uğramıştım. Kulise gelip, pahalı hediyeler alanların yanı sıra yemek yemek isteyenlerle de uğraştım." açıklamasını yaptı.

didem kınalı

Ardından rapçi Murda'nın kendisine para fırlatan bir hayranına tepki gösterirken 'dansöz' benzetmesi yapmasıyla ilgili konuşan Kınalı, "Kendisini çok beğeniyorum. Ama 'dansöz' kelimesini aşağılayıcı bir tabir ile kullandığı için kırıldım ama kimseye kızmadım." ifadelerini kullandı.

Plajlarda kendisinin de sahne aldığını orada kendisine dahil kimsenin para takmadığını söyleyen Didem, Murda'ya yapılan hareketin doğru olmadığını belirtti.

Gülşen'in son dönemlerde çok konuşulan sahne kıyafetleri hakkında da konuşan Didem Kınalı, ünlü şarkıcıyla çok beğendiğini ve yaptığı hareketleri doğru bulduğunu belirtti.