Son zamanlarda özel hayatı ile gündemlerden düşmeyen Kaan Yıldırım'ın bu defa da meslektaşı Pınar Deniz'le aşk yaşadığı iddia edildi.

2016'da kendisi gibi oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile nikah masasına oturan ve 3 yıllık evliliklerini 2019 yılında sonlandıran Kaan Yıldırım uzun Aradan sonra şarkıcı Hadise ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Seray Dura ve Kaan Taşaner yine tartıştı! Seray Dura ve Kaan Taşaner yine tartıştı!

Yakışıklı oyuncunun Hadise ile olan aşkı bitince adı Hande Erçel ile anılanmıştı. Yıldırım'ın Erçel'i aldatması ile ayrıldıkları iddia edilen ikilinin aşkı kısa sürdü.

Yakışıklı oyuncu, gönlünü yine oyuncu bir güzele kaptırdı. Yıldırım'ın şimdilerde Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakterine can veren Pınar Deniz ile yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

Güzel oyuncu Pınar Deniz son olarak Yiğit Kirazcı ile aşk yaşamıştı. Deniz ile Yıldırım ikilisinin İzmir'de beraber tatil yaptığı, ifşa olan bir fotoğrafla ortaya çıktı.

Hadise ile aşkı köpeği Benek'in fotoğrafıyla sosyal medyada ifşa olan Yıldırım'ın Deniz ile beraberliğini ise gözlüğü ve bilekliği gün yüzüne çıkardı. Pınar Deniz'in etiketlendiği bu karede Yıldırım'ın bilekliği ile güneş gözlüğü açıkça görülüyor.