Dr. Arif Verimli sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimlerden. Gündeme göre yaptığı analizlerle dikkat çeken ünlü psikiyatrist bu seferde Twitter'ın sahibi olan Elon Musk'ın son dönemlerdeki tutarsız davranışlarına eleştiri yaptı.

Twitter uygulamasını aldıktan sonra önce çalışanları işten çıkartan sonra mavi tıkı paralı hale getirip en sondan twitter'ın sembolu olan mavi kuşu kaldırıp yerine X işaretini logo yapan Elon Musk, uygulamanın kullanıcıları tarafından yoğun eleştiri altında.

Bu eleştirilere psikiyatrist Arif Verimli'de dahil oldu ve twitter hesabından Musk'a "Siteyi aldın, mavi tiki de paralı yaptın, kuş da gitti, daha ne istiyorsun be adam? Her aklına geleni anında yapan dürtüsel ve hipomanik birisin!  Bu seni uzaya götürür ama sesini burada duyuran bizlere yeter ettiğin. Yeter artık bırak bizi. Sen yokken biz vardık burada." seslendi.

Elon Musk duyurdu: X üzerinden sesli ve görüntülü arama yapabileceksiniz Elon Musk duyurdu: X üzerinden sesli ve görüntülü arama yapabileceksiniz

arif verimli-5