Bambaşka Biri dizisi final mi yapıyor? Son bölümü ne zaman? Bambaşka Biri dizisi final mi yapıyor? Son bölümü ne zaman?

Sunuculuğunu Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ve Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği program gündeme ve hayata dair her konuyu izleyici ile buluşturacak.

360’ta yepyeni bir program başlıyor. Ne Yapmalı?” 2 Ekim Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 360 ekranlarında.

Sunuculuğunu Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ve Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği program gündeme ve hayata dair her konuyu izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

“Ne Yapmalı?” isimli programda, her gün farklı ve ilgi çeken sosyal konuların psikolojik etkileri ve merak edilen soruların yanıtları bilimsel veriler doğrultusunda yanıt buluyor.

Yaşama dair A’dan Z’ye her şeyin konuşulacağı “Ne Yapmalı?” 2 Ekim Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10.00’da canlı yayınla 360 ekranlarında sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Verimli, Yeni program müjdesini sosyal medya hesabından "Sevenlerim, Dostlarım; Binlerce yorum ve mesajla ekrana dön dediniz.. O kadar çok teklif geldi ama içim hiçbirine ısınmamıştı. Beni ikna eden tek kişi 360 Tv @tv360comtr Genel Yayın Yönetmeni çok değerli kardeşim Oğuz Altuğ Demirel'in @oguzaltugdemirel muazzam kişiliği, yılların televizyon deneyimi, yönetim anlayışı ve muhteşem ekibimiz oldu. Hem kültürlü hem zeki hem güzel ve hem de çok saygılı partnerim Elçin Ateş Ersoy'u @elcinatess Habertürk ve Fox Tv'de yaptığı kaliteli programlarından tanıyorsunuz.. İlk günden içim ısındı ve imzayı attım. Haftaiçi hergün saat 10:00'da çok farklı ve tam da herkesin doğru bilgiye ihtiyacı olan zamanda bilgi dolu ve gerçekten eğlenceli bir program hazırladık. 02 Ekim 2023 Pazartesi 360 Tv'de "artık farklı şeyler" izlemek isteyen tüm sevenlerimi ekrana başına bekliyorum." sözleri ile duyurdu.