Türkiye'yi yasa boğan depremlerin ardından arama-kurtarma çalışmaları devam ederken, Hikmet Ağca, 72 saat sonra enkaz altından kurtarıldı. Yaşadıklarını anlatan Ağca, "Stüdyonun altındaki bodrum katında iki, üç metrelik duvarın altında kaldım; ama Allah razı olsun AFAD görevlileri çıkardı" dedi.

Kahramanmaraş'ta yaşanan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki iki büyük deprem sonrası mucizevi kurtuluş hikayeleri gelmeye devam ediyor. Knock Out adıyla bilinen ünlü rap'çi Hikmet Ağca da 72 saat sonra Hatay'da burnu bile kanamadan enkaz altından çıkarıldı.

YSK'dan Cem Uzan, Murat Hakan Uzan ve Fatih Erbakan'a kötü haber YSK'dan Cem Uzan, Murat Hakan Uzan ve Fatih Erbakan'a kötü haber

Knock Out kurtarıldıktan sonra sosyal medyadan video paylaşıp yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Sevgili dostalar telefonu daha yeni elime aldım. Burası bayağı bir berbat durumda. Ben şanslı olanlardandım. 72 saat stüdyonun altındaki bodrum katında iki üç metrelik duvarın altında kaldım ama Allah razı olsun AFAD görevlileri beni çıkardı. Tabii sizlerin dualarınız da inanılmaz etkili oldu. Bir sürü insan aramış yazmış. Hepinizden Allah razı olsun. Gördüğünüz gibi iyiyim. Burnum dahi kanamadı. Sadece sesim biraz kısık."