Daha önce adı Saklambaç olarak açıklanan ve OGM Pictures tarafından hazırlanan sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Sakla Beni dizisinde işler karışmaya başladı.

İsmi güncellenerek Sakla Beni olarak değiştirilen dizide iki kadın arasında kalan bir adamın aşkını konu alan dizide seyirci bile olanlara inanamıyor.

Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın ve Sevinç Erbulak gibi isimleri bir araya getiren Sakla Beni dizisinde büyük bir hata yapıldı.

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun kadrosuna sürpriz isim! Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun kadrosuna sürpriz isim!

Sakla Beni yeni bölüm yine seyirciye unutulmaz anlar yaşatmayı başarırken dizinin senaristleri ve yapımcıları adeta bile bile lades oldu.

Peki ama Sakla Beni dizisinde herkesi şoka uğratan olayın perde arkasında ne var? Detaylar haberimizde...

Sakla Beni Hata Detay

Sakla Beni dizisinde belirsizlikler devam ederken seyirci Mete-İncila ve Naz-Kadir arasında yaşanan durumları merak ediyordu.

Dizinin yapımcıları Naz ve Kadir sahnelerinin beğenilmeyeceğini tahmin ederken seyirci artık o anları daha çok görmek istediğini söylemeye başladı.

Naz ve Kadir sahnelerinin daha çok ön planda olmasını isteyen seyircinin isteği karşısında yapımcıların nasıl bir hamle sergileyeceği de merak konusu haline geldi.

Sakla Beni dizisinde İncila Ve Mete üzerinde kurulan hikayenin başka bir yöne doğru kayması yapımcıları memnun ederken bir o kadar da şaşırtmış durumda.

Önümüzdeki bölümlere doğru durumun daha netleşeceği ve yapımcıların bu duruma bir formül arayacağı da tahmin edilenler arasında.

Sakla Beni 22. Bölüm Perşembe akşamı saat 20.00’da  Star TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Işıl Parıltı