Devlet Su İşleri sözleşmeli personel alımı ilanını duyurdu! KPSS en az 55 puan ile 196 personel alınacak Devlet Su İşleri sözleşmeli personel alımı ilanını duyurdu! KPSS en az 55 puan ile 196 personel alınacak

Tutuklu kaldığı cezaevinde infaz koruma memurlarının çarşafla ranzaya asılı bulduğu Mustafa Gaffar'ın avukatı İbrahim Şahin, "Müvekkilim en baştan itibaren suçsuz olduğunu dile getirmiştir. Otopsi raporu, müvekkilin suçsuz olduğunun en büyük kanıtı. Bu rapor ile birlikte ailenin acısı bir nebze olsun hafiflemiştir" dedi. Şahin, bebeğin açlıktan ölmüş olabileceğini belirterek, anne hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Serik ilçesi Orta Mahalle'de yaşayan B.N.E., 16 Kasım 2021 tarihinde 3 aylık bebeği Elif Ada Erol’un nefes almadığını fark edince sağlık ekiplerinden yardım istedi. Eve gelen 112 Acil Sağlık ekipleri bebeğin öldüğünü belirledi. Elif Ada'nın cenazesi, Serik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Burada yapılan ön incelemede başında ve alnında darp izlerinin tespit edilmesi üzerine bebeğin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

CEZAEVİNDE ÖLDÜ

Bu sırada B.N.E., İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek, birlikte yaşadığı Elif Ada'nın babası Mustafa Gaffar'dan şikayetçi oldu. B.N.E., şikayetinde 2 gün önce Mustafa Gaffar ile aralarında kirayı ödemediği için tartışma çıktığını, bu sırada ağlayan bebeğinin başına Gaffar'ın bir kez vurduğunu iddia etti. B.N.E.’nin şikayeti üzerine Mustafa Gaffar gözaltına alındı. Bebeğinin düşmeden kaynaklı başını çarptığını öne süren Gaffar tutuklandı. Gaffar’ın, 18 Aralık sabahı koğuşunda infaz koruma memurları tarafından çarşafla ranzaya asılı cesedi bulundu.