Survivor yarışmasını iki kez kazanan Turabi, yaşamını Amerika'da sürdürüyor. Turabi, bir süredir sağlık sorunları yaşıyor ve tedavi oluyor.

turabi-6

Armağan Çağlayan AVM'de bir kadınla neden tartıştı? Armağan Çağlayan AVM'de bir kadınla neden tartıştı?

Survivor 2024 kadrosu için Acun Ilıcalı'dan davet alan Turabi, yarışmaya katılacağını söylemişti. Turabi'nin survivor 2024'de olacağı haberi hayranlarını hayli sevindirmişti. Şimdiden şampiyon belli ikinci kim esprilerinin yapılmasına neden olmuştu ama Turabi'den üzen bir haber geldi.

turabi

Sosyal medya hesabından Survivor 2024'de yarışamayacağını oldukça ilginç bir paylaşımla duyuran Turabi, paylaşımında şu sözlere yher verdi.

"Rahatsızlığımın nedenini sorup duruyorsunuz arkadaşlar. Anlatim. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. Hatta Facebook'ta gördüğüm bi habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan'da bu yapının üyelerindenmiş. Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills'te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood'ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğinin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi red ettim. Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum. Uzun lafın kısası İlluminati'nin suikasti sonucu bu hale geldim. Ve malesef #SurvivorAllStar2024 'e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım. OOO (NOT; İnanmayın. Şaka. Yok İlluminati filan. internette her gördüğünüz şeye inanmayın. Ama gelemeyeceğim gerçek. Kalın sağlıcakla.)"