Survivor eleme düellosu nefes kesen mücadeleyle sahne oldu. Birbirinden güçlü 4 isim potadan çıkmak için göz dolduran bir performans sergiledi.

Survivor eleme düellosunda Mavi takımdan 2, Kırmızı takımdan 2 yarışmacı var. İlk eşleşme Batuhan ve Yasin arasında olurken diğer eşleşme ise Yunus Emre ve Sercan arasında oldu.

YUNUS EMRE - SERCAN DÜELLOSU!

Kırmızı takımdan Yunus Emre ve Sercan ilk turda birbirleriyle eşleştiler. Kazanan adını adaylıktan sildirerek adada kalmaya devam edecek. Kaybeden ise final turunda yeniden yarışacak. Bu eşleşmenin kazananı 5-2'lik skorla Sercan oldu. Böylelikle Sercan adaylıktan adını sildirdi.

BATUHAN - YASİN DÜELLOSU!

Mavi takımdan ise Batuhan ve Yasin ilk eşleşmede rakip oldular. Kazanan adını adaylıktan sildirerek adada kalmaya devam edecek. Kaybeden ise final turunda yeniden yarışacak. Bu düelloyu Batuhan önde götürürken kazananın kim olacağı merak ediliyor. Bu düellonun kazananı 5-2'lik skorla Batuhan oldu. Yasin finalde Yunus Emre'yle karşılaştı.

24 Mayıs 2024 Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı 24 Mayıs 2024 Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı

FİNAL DÜELLOSU: YUNUS EMRE - YASİN KARŞILAŞMASINDA KİM KAZANDI?

Final turunda Yunus Emre ve Yasin karşı karşıya geldi. Dizinden sakatlanan Yasin zorlukla Yunus Emre'ye karşı mücadele etti.

Geceninn kaybedeni YASİN oldu.

Yasin Elendi

Editör: Medya Tilkisi