Survivor yarışmasından sonra bir dönem TV8'de yorumculuk yapan Semih Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven'i hedef aldı

Canseven'in kendisini takipten çıkardığını öğrenen Semih Öztürk, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Cemal Can efendi beni takipten çıkartmış. Üstüne üstlük beni de takipten düşürmüş. Sen insanları düşüncelerine, hayat görüşlerine göre değerlendirebilirsin. Biz seni hiçbir zaman bu konuda yargılamadık. LGBT'li olarak başladığın yarışmada Survivor'un sertliğiyle bir değişime uğradın. İlk günkü ses tonun ve gestuslarınla 5 ay sonraki tavrın ve tarzın çok farklıydı. Bunu herkes biliyor, detaylı anlatmama gerek yok herhalde."

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan 2. tur açıklaması yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan 2. tur açıklaması yaptı

cemal can-1

"SANA DESTEK VEREN LGBT DERNEKLERİNE SIRTINI DÖNDÜN"

Aslında bu yola girme sebebin o dönem LGBT furyası üzerinden birçok kişinin DJ'lik ve sosyal medya fenomenliğine rahatlıkla geçiş yapıp büyük paralar kazanması gözünü döndürdü. Sonrasında yarışmada başarılı olunca bu yola ihtiyacının olmadığını düşündün ve sana sürekli destek veren LGBT derneklerinin hepsine sırtını döndün. Keşke onları yarı yolda bırakmasaydın. Ben şu an LGBT'li özgürce yaşamak isteyen kişilerin de hakkını savunuyorum. Onlar böyle bir yarı yolda bırakılmayı hak etmiyor. Seni gerçekten sevmişlerdi. Bu arada istediğin hayat görüşüne sahip olabilirsin beni zerre ilgilendirmiyor fakat yapmış olduğun kıvrak manevralarla insanları nasıl kandırdığını söylemem gerekiyor bana yapmış olduğun bu muameleden ötürü."
Semih Öztürk kendisini takipten çıkaran Cemal Can Canseven'i ateş püskürerek mesajını ifşa etti

"ŞİRİN VE SEMPATİK GÖRÜNEREK KADINLARI KANDIRMA"

"Her insanın iyi ve kötü yönleri var. Önceden karşılıklı saygı çerçevesinde bir ilişkimiz olduğu için kötü yönünü görme gereği duymuyordum. Çünkü şahsıma yapılmış bir saygısızlığın yoktu lakin şu an bu samimiyetsizliğini söylememem için hiçbir hukukum kalmadı seninle. Bir daha özellikle kadınlara şirin ve sempatik gözükerek onları kandırmaya çalışmayı, kadınlar yemez umarım. Bana saygısızlık yaparken bir daha düşünürsün, benim kim olduğumu tanıdın artık bence. Al bak aşağıda seni de tanısınlar. Kendine gelinen ve yüreğine gerçek sevginin aşılanması ümidiyle..."

semih

semih-ozturk-kendisini-takipten-cikaran-cemal-can-15913640_3397_m