Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Selin Genç Sena, Melisa Akman ve Serdar Yeğin gibi başarılı isimleri bir araya getiren Teşkilat dizisi hayranlarını heyecanlandıran gelişme.

Teşkilat dizisi yeni sezon öncesinde neler olacağı özellikle Murat Yıldırım’ın yerine kimin geleceği büyük merak konusu olmuştu.

Teşkilat dizisi yeni oyuncu kadrosu nihayet belli oldu: Aybüke Pusat detayı çok konuşulur Teşkilat dizisi yeni oyuncu kadrosu nihayet belli oldu: Aybüke Pusat detayı çok konuşulur

Yeni dizi sezonu yaklaşırken Teşkilat dizisinin başarılı ve güzel oyuncusundan herkesi mutlu eden bir haber geldi.

Teşkilat Dizisi Detay 8

İşte Teşkilat dizisi hayranlarını heyecanlandıran haberin tüm detayları…

Teşkilat dizisindeki performansıyla dikkat çeken Ezgi Şenler, TRT'nin dijital platformu tabii'nin yeni gözdesi Sürgünler’de Meryem karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Oktay Çubuk ile başrolleri paylaşacak olan Ezgi Şenler'e, Serdar Orçin, Deniz Hamzaoğlu, Ferit Kaya ve Kemal Burak Alper gibi usta isimler eşlik edecek.

Temmuz ayının ortasında Edirne'de başlayacak olan çekimlerde, Barış Erçetin'in yönetmenliğinde izleyicileri ekrana kilitleyecek sahneler çekilecek.

Volkan Sümbül'ün kaleme aldığı senaryosu ve İkinci Yeni Yapım'ın prodüksiyonuyla Sürgünler, yayınlandığı an itibarıyla gündeme bomba gibi düşecek.

TRT'nin büyük bütçeler ayırdığı ve Edirne'de gerçekleştirilecek olan çekimlerle dikkat çeken Sürgünler, hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla dizi severleri heyecanlandırıyor.

Editör: Ali Çetin Akbayrak