Elon Musk'ın Twitter'ı satın almaktan vazgeçme sebebi ortaya çıktı Elon Musk'ın Twitter'ı satın almaktan vazgeçme sebebi ortaya çıktı

Tiktok'ta çektiği videolar ile dikkat çeken ve fenomen olan Mükremin Gezgin, uzun süredir hamile olduğunu iddia ederek videolar yayınlıyordu.

Mükremin Gezgin adlı TikTok fenomeninin doğum yapması oldu. Çocuğu doğurduğunu söyleyen Gezgin, Twitter’da gündem oldu.

Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu ve doğum yapacağını takipçilerine duyurmuştu. Birçok kişi bu olayı gerçek zannederek konuyu internette araştırmaya başladı.

Hatta Mükremin Gezgin’in söylemleri öylesine yayıldı ki; konu Twitter’da da gündem olmaktan geri kalmadı. Gezgin, yaptığı duyuruda çocuğunu dünyaya getirdiğini söyledi. Gezgin’in doğurduğunu iddia ettiği çocuk, birçok kişi tarafından da merak konusu oldu.

2-12

MÜKREMİN GEZGİN DOĞURDU MU?

Günün en çok araştırılan konularından biri, hamile olduğunu iddia eden Mükremin Gezgin’in doğurup doğurmadığı oldu. Konuyla ilgili TikTok hesabından açıklamada bulunan Gezgin, doğumun gerçekleştiğini iddia etti. Gezgin, yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı:

“Kurban olurum sana annem seni kucağıma aldım dünyalar benim oldu canım yanıyor sadece ben sana hem anne hem babayım senin baban yok yavrum.”

1-12

3-3