Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkacak.

‘Güldür Güldür Show’un 343’üncü bölümündeki skeçler ise şu şekilde:

TÜRKLER ALMANYA'DA
Akrabalarının nişanı için Almanya’ya gelen Türk aile pasaport kontrolünde ülkeye geliş nedenlerini anlatmaya çalışır. Ancak yeterli Almancaları olmayıp bilmedikleri kelimeleri yanlış kullanınca polis tarafında tek tek gözaltına alınırlar. 

DİLENCİ HÜSEYİN
Bahadır ve İbrahim yanlarında kız arkadaşları olmadan gece kulübüne alınmazlar. Hüseyin ise Leman ve Jale’ye yalvararak mekana girmeyi başarır, Bahadır’la İbrahim'e de yardımcı olur. İbrahim girdiği iddia sonucu korumanın burnunu sıkınca mekandan atılır. Hüseyin ve Bahadır ise kendilerini kızlara acındırmaya başlar.


EYT'Lİ
Hayati'nin oğlu Paşa EYT ile emekli olup babasının yanına gelince Hayati'nin düzenini bozar. Hayati’nin emekli arkadaşlarıyla samimi olur ve Hayati'nin ilgilendiği Yeter ile yakınlık kurar. Bu duruma bir hayli bozulan Hayati sonunda Paşa’yı kovalar. 

FUTBOLUN ORTASINDAN
Bir futbol programında yorumcular Mustafa, Bahadır ve Fikri’dir. Hayati futbolcularının özel hayatındaki problemlerini çözmek için elinden geleni yapan bir takım başkanıdır.  Nazlı, Hayati’nin karısı olarak telefon ile programa katılır ve futbolcuları için gösterdiği çabayı kendi ilişkisinde göstermediği için söylenir ve akşam eve gelmemesini söyler.

7 BELA HÜSEYİN - GÖKTAŞI
Nasa için çalışan bilim insanları Yeter ve Leman, Hüseyin’den hızla dünyaya yaklaşan göktaşını rokete atlayıp durdurması ister. Tüm dünya Hüseyin’i ikna etmeye çalışır.  Hüseyin ve Mustafa sonunda rokete atlayıp giderler. 

ETKİNLİK BABALARI
İbrahim, Paşa ve İsmail’in çocukları yüzme yarışlarına katılırlar.  Yüzme yarışını kazanan çocuğa Beyrut'ta %3 burs verilecektir. Babalar maliyeti yüzünden çocuklarının kazanmasını istemese de çocukların hepsi yarışmayı kazanınca birbirlerini teselli etmek durumunda kalırlar. 

ŞANSSIZ GASPÇILAR
Gaspçı Feridun ve Fikri, ressam Mesut'u gasp etmek isterler. Ama Mesut’un parası olmayınca evine gidip Mesut'a tablo yaptırmayı düşünürler. Eve Mesut’un ünlü arkadaşları gelir ve hiçbirinde para yoktur. İşler istedikleri gibi gitmeyince Feridun sektör değiştirmeye karar verir. 


‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.