Geçtiğimiz nisan ayında nikah masasına oturan şarkıcı Seda Sayan ile Çağlar Ökten, tatillerine kaldıkları yerden devam ediyor. Şimdilerde Bodrum'da tatil yapan Seda Sayan ile Çağlar Ökten, daha sonra rotasını İsviçre'ye çevirecek. Çiftin tatil rotasını duyanlar "Bitmeyen balayı" yorumunda bulundu.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan ile müzisyen olan Çağlar Ökten, 24 Nisan'da dünyaevine girmişti. Prag'da düzenlenmesi gereken nikah, Seda Sayan'ın ekibinin yaşadığı vize sorunu nedeniyle Beşiktaş'taki bir otelde gerçekleşmişti.

Seda Sayan ile Çağlar Ökten, düğünün ardından balayı için Paris'e gitmişti. Daha sonra Türkiye'ye dönen ünlü çift, kısa bir süre sonra tatil için yurt dışına çıkmıştı.

BİTMEYEN BALAYI

Tatil rotasını ilk olarak Hollanda'ya çeviren çift, ardından soluğu Yunanistan'ın Mikonos Adası'nda almıştı. İkili, şu sıralar ise Bodrum'da tatiline devam ediyor. Çift, önceki gün Turgutreis'te görüntülendi. Mikonos tatillerini bitirdikten sonra ayaklarının tozuyla Bodrum'a gelen çiçeği burnunda aşıklar, kısa bir Bodrum tatilinin ardından İsviçre'ye gideceklerini söylediler.