Engin ve Dilan Polat çiftinin tutuklanmasının ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında mal varlıklarına el konulan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.
60 milyon lira vergi ödediğini ve vergi rekortmeni olduğunu aktaran Ciğerci, "Kimseye ödeme yapamıyorum, annemin emekli maaşına kadar her şey kapalı, yalvarırım bitsin" dedi.

Ciğerci sosyal medyada paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

"Şu an mesela ben böyle bir story (hikaye) attım diye arkadaşlarım bana ‘İhtiyacın var mı, herhangi bir şey…’ O kadar kötü oldum ki. Şubat başı geliyor yani… Bir an önce sonuçlansın. Başka hiçbir şey istemem.
Kendimi zor tuttum. Ben de sizler gibi izledim, diğer fenomenler atanlar, ağlayanlar, bağıranlar. Onları izlerken ben de evde ağladım.

Bakın bu kadar net söylüyorum. Konuş dedim içimden. Ya evet belki onlar da yaptığımı yapmadığımı bilmiyorum. Kim ne yaptı, ne etti gerçekten bilmiyorum ama ben kendimi biliyorum. Çok yoruldum. Yani maaşlar… Her şeyim kapalı olduğu için…
Annemin emekli maaşına kadar kapalı. Lütfen bir an önce sonuçlansın. Bir suçum varsa, bir şey yapmışsam yaşamak istiyorum. Yapmadıysam da bir an önce bitmesini istiyorum ki ben kendimi biliyorum."

‘Faturalarımı çalışanlarım ödüyor, bu sürecin bir an önce sonuçlanmasını istiyorum, Gökhan Çıra’ya da desteği için teşekkür ederim’ dedi