Togg'un deneme sürüşüne katılan Fulya Öztürk'ün gaza basılınca ilk defa arabaya binmiş gibi şaşırması sosyal medyada dalga konusu olmuştu... Fulya Öztürk o anları anlattı

TOGG'un deneme sürüşü sırasında verdiği tepkilerle sosyal medyada gündem olan CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk'ten açıklama geldi. 

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, geçen günlerde Bursa'da TOGG’un deneme sürüşünü gerçekleştirdi. CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk de Bakan Varank’ın Bursa’da gerçekleştirdiği deneme sürüşüne katıldı.

Deneme sürüşü sırasında Varank’ın gaza basmasının ardından Fulya Öztürk, “İnanamıyorum, şaka mı? Gram ses yok. Biz az önce ne yaşadık?” diyerek tepki vermesi gündem oldu.

Tepkiler üzerine Öztürk bir açıklama yaptı; 

"Yine dilinize düşmüşüz... Dostlar test sürüşünü sabah erken saatte ilk ben yaptım ve başıma geleceklerden habersizdim. Meğer sürprizmiş bu...  Bir gün inşallah bu deneyimi yaşayınca siz de anlarsınız canım kardeşlerim. Elektrikli araçlar, sıfırdan 120’ye dört saniyede çıkıyor. O anda basınç alıyorsunuz. İşi bilenler zaten doğru yorum yapmış. Bakan Bey ve arkadaki çekim ekibi bu aracı daha önce deneyimlediği için benim kadar tepki vermiyorlar. Mesele bu.

Bir gün deneyince görürüm hepinizi :) Bir de ben biraz coşkun biriyim malum. Hepsi bu. Emniyet kemeri de takılı ayrıca"