Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, sosyal medya hesabından derin göğüs dekolteli pozlarını paylaştı.

Kusursuz fiziğiyle adından söz ettiren Demirel'in iddialı tarzına beğeni ve yorum yağdı. 2009 yılında Miss Belçika Güzeli seçilen Zeynep Sever, 18 yaşında tanıştığı futbolcu Volkan Demirel ile 2010 yılında nikah masasına oturdu.

Bu evliliğinden Yade ve Yeda adında iki kız çocuğu olan Zeynep Sever Demirel, evliliğinin ilk dönemlerinde sosyal medyadan ve magazin basınından uzak durdu.

Bir süre sonra oyuncu olmaya karar veren Demirel, şimdilerde TRT 1 ekralarında yayınlanan Seksenler dizisinde hayat verdiği Amelie karakteriyle adından söz ettiriyor.

İlk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen performansıyla kendine hayran bırakan Demirel, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur kareleriyle beğeni rekorları kırıyor.

Tarzı ve pozlarıyla son dönemlerin konuşulan isimlerinden olan tescilli güzel, son paylaşımıyla da sosyal medyayı salladı.

Zeynep Demirel (4)

Derin dekolteli poz

Instagram'da 500 bini aşkın takipçisi bulunan Zeynep Sever Demirel, iddialı tarzıyla hayranlarının dikkatini çekti.

Derin göğüs dekolteli bluzuyla çekildiği karelerini peş peşe paylaşan Demirel, beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Gözden kaçırmayın

Hakim'in Deniz'i Eslem Akar dekolteli ve minili pozlarıyla sosyal medyayı yıktı geçti! Hakim'in Deniz'i Eslem Akar dekolteli ve minili pozlarıyla sosyal medyayı yıktı geçti!

İki çocuk annesi Demirel'in fotoğrafları, bazı takipçileri tarafından çok beğenilirken bazı takipçileri tarafından eleştirildi.

32 yaşındaki oyuncu ve modele, ''Yenge iyice şaşırdın'', ''Özüne dön Zeynep'', ''Bu kadar da olmaz biraz edep'', ''Güzelliğin göz kamaştırıyor'' yorumları yapıldı.

Zeynep Demirel (7)

Zeynep Demirel (8)

Zeynep Demirel (9)

Zeynep Demirel (10)

Zeynep Demirel (11)

Zeynep Demirel (12)

Zeynep Demirel (13)

Zeynep Demirel (14)