Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden çok önemli bir duyuru yapıldı ve alınan bilgilere göre TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi. Ayrıca duyuruda kampanyanın yarın biteceği belirtildi ve kampanyaya kart numarası ve telefon numarası ile katılım yapılabileceği ifade edildi.

KART SAHİPLERİNE 500 TL VERİLİYOR

Bankkart ile TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen duyurunun devamında Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri, peşin veya taksitli işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği aktarıldı.

Kampanyanın 30 Haziran’da sona ereceği belirtilen duyurunun devamında kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabileceği SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerektiği bildirildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

“Kampanyaya katılımlar alışverişten önce yapılmalıdır. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart liralar 7 Temmuz 2022 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 31 Temmuz 2022 tarihinde geri alınır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Barem Ambalaj’ın halka arzına 2,4 kat talep geldi Barem Ambalaj’ın halka arzına 2,4 kat talep geldi

BİREYSEL KARTLAR DAHİL EDİLECEK

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya Ön Ödemeli ve Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Yurtiçi ve yurtdışı turlar dahil, tur paketi dışındaki Yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları dahil değildir.”