Ziraat Bankası Bankkart sahiplerinin katılabileceği kampanya kapsamında 750 TL hediye edileceği belirtilerek isteyenlerin bugün mutlaka 23:59’a kadar başvurması gerektiği bildirildi.

750 TL VERİLECEK

Ziraat Bankası müşterilerinin katılım sağlayabileceği kampanya bugün sona ereceği belirtilerek kampanya kapsamında Bankkart ile TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 7.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlere 750 TL Bankkart Lira verileceği paylaşıldı.

Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’den tek seferde yapılacak 7.500 TL ve üzeri, peşin veya taksitli işlemlere 750 TL Bankkart Lira verileceği duyuruldu ve kampanyanın bugün sona ereceği bildirildi.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir. SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757 ‘ye SMS gönderilmesi gerektiği belirtildi ve kampanyaya katılımlar alışverişten önce yapılması gerektiği kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı vurgulandı.

31 EKİM’DE GERİ ALINACAK

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği belirtilerek kampanya dahilinde kazanılan Bankkart liralar 30 Eylül 2022 tarihinde yüklenecek olup, 30 Ekim 2022 tarihine kadar kullanılabileceği kullanılmayan puanların ise 31 Ekim’de geri alınacağı aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 750 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

HANGİ İŞLEMLER DAHİL DEĞİL?

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Emekli promosyonu veren bankalar 2022! Hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekli promosyonu veren bankalar 2022! Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya Ön Ödemeli işlemler ve Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Yurtiçi ve yurtdışı turlar dahil, tur paketi dışındaki yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları dahil değildir.