Ostara ilkbahar ekinoksunun zamanıdır.

Ostara ilkbahar ekinoksunun zamanıdır. Yeni başlangıçlar ve temizlik zamanı! Ayrıca yeni niyetler dönüşüm şifa ve güçlü enerjiler ile ayağa kalmamız için yapılması gereken enerjiler için gökyüzünün yeryüzüne kapıları araladığı zaman dilimi.

NOT: Bu çalışma 20 Mart 2023 ve 8 Nisan 2023 tarihleri arasında her hangi bir gün yapabilir 3 ya da 7 gün tekrar edebilirsiniz. 1 kez de yapmanız yeterli olacaktır.

İHTİYACINIZ OLACAK MALZEMELER

1 Adet Portakal

1 Adet Uzun Yeşil Mum

3 Çay kaşığı Tarçın Tozu

3 Çay kaşığı Tuz

3 Çay kaşığı Kurutulmuş Biberiye

Küçük bir beyaz kağıt ve aşağıda gördüğünüz sembolü çizeceğiniz kırmızı tükenmez kalem

YAPILIŞI

Yukarıdaki sembolün çıktısını alarak portakalınızın altına yerleştirin. Çıktı alma şansınız yoksa yukarıdaki sembolü kırmızı kalemle beyaz bir kağıda çizerek portakalınızın altına yerleştirebilirsiniz.  Portakalınızın üst kısmını düz bir şekilde yuvarlaklığını bozmadan kesin içine yeşil mumunuzu Ostara sembolünü çizdikten sonra yerleştirin.

ostra

Üzerine kurutulmuş biberiyeyi daha sonra tarçın tuzunu ve en son tuzunuzu ekleyerek mumunuzu yakın.

Ostara ilkbahar ekinoksunun zamanıdır. Yeni başlangıçlar ve temizlik zamanı! Ayrıca yeni niyetler belirlemek ve istediğini ortaya çıkarmak için gökyüzünün hayırlı zamanlarıdır.

Mum tamamen yandıktan sonra kalan parçaları toprağa bırakabilir çöpe atabilirsiniz.

Ostara'nın sembolleri yaşam döngüsünü, büyüme ve bolluk potansiyelini ve ışık ile karanlık arasındaki dengeyi temsil eder. Bu sembolleri kullanarak mevsimin enerjisiyle bağlantı kurabilir ve hayatın yenilenmesini kutlayabiliriz. Bu çalışmayı ruhunuza bedeninize evinizde mutluluk, pozitiflik ve bolluk içinde karşılamaya yardımcı olmak için yapmalısınız. Mum yanarken, ulaşmak istediğiniz hedeflerle ilgili olarak niyetlerde bulunun tamamen pozitif cümleler ile olsun.

Örneğin:

Atalarımdan bana yansıyan ruhsal ve bedensel hastalıkların korkuların karmaların aşk iş para sağlık ile ilgili enerjilerin tamamından arınmaya şifalanmaya bu döngüden özgürleşerek kendimde var olan enerjinin en yüce hayrıma tüm yaşamsal alanlarımda sağlık şifa aşk şans başarı korunma olarak aktive olmasına niyet ediyorum öylede oldu oldu oldu. 3 yada 7 kez tekrar edin.

Ardından 7 kez aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM

La ilahe illallahul helimul kerim ve subhanallahi rabbil arş-il azim ve subhanallahi rabbissemavati seb-i ve rabbil arşil azim velhamdulillahi rabbil alemin.

Mumunuz portakalın içinde yanmaya devam ederken olmasını arzu ettiğiniz niyetlerinizi kalbinizden geçirerek

(Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es'elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*) 21 kez okuyun.

Tüm ülkemizde dünyamız da şifa arınma yapılanma enerjisi sevgi ve birlik bilinci hakim olsun.