16 Haziran 2022 Dolunay'ında Yapacağınız Dolunay Çalışması İle Ruhlarınızı Evlerinizi Arınsın ister misiniz? İşte yapmanız gerekenler

Eski bir atasözü vardır, “Küçük bir kürek işi yapacaksa asla büyük bir kürek kullanma”. Fiziksel savunma yöntemleri, psişik olanlardan çok daha az enerji tüketilmesini gerektirir, bu nedenle bunları mümkün olduğunca kullanmak psişik açıdan daha kolaydır. İstenmeyen bir psişik teması koparmaya çalışırken özellikle  bu amaç için şifalandırnmış suyu olan bir banyonun içine girmek  mükemmel bir uygulamadır; daha sonra yeni veya en azından temiz giysilerle giyinme ve eğer mümkünse farklı bir odaya taşınmak iyi olur. Bu yapılamazsa, yatağı farklı bir açıda döndürmeye dikkat edin; yani, kuzey-güney yönünde yatma alışkanlığınız varsa, şimdi yatağınızı doğu-batı yönünde uzanacak şekilde yerleştirin.

İhtiyacınız olacak malzemeler
1 Büyük bardak Su
3 Yemek kaşığı Tuz
Aşağıdaki dualar, tuzun ve suyun şifalandırnması için kullanılabilir.
Birinci ve ikinci parmakları tuza doğru yöneltilir ve şöyle denilir. “Ey toprak yaratığı, her şeye kadir ve bilen ulu Rabbimin izniyle Psişik Korunma adına seni şifalandırıyorum, Melekler ve İnsanların Efendisi adına tüm kötülüklerden arın.
“Ey toprak yaratığı, cennetin ve yeryüzünün Yaratıcısına secde, biat ve hizmet et ve sev. Yüce ve Ulu Yaradan adına seni şifalandırıyorum. Amin.”
Birinci ve ikinci parmakları suya doğru yöneltilir ve şöyle denilir. “Ey su yaratığı, her şeye kadir ve bilen ulu Rabbin adına seni şifalandırıyorum, Melekler ve İnsanların Efendisi adına tüm kötülüklerden arın.
“Ey su yaratığı, cennetin ve yeryüzünün Yaratıcısına secde, biat ve hizmet et ve sev. Yüce ve Ulu Yaradanın adına seni şifalandırıyorum. Amin.”
Tuzu suya dökerek “Ey Yüce Rabbim içindeki her şeyin, hem görülebilir hem görünmez olanıyla cennetin ve yeryüzünün Ulu Yatatıcısı, bu yaratıklar üzerinde gücünün sağ elini esnetebilmesi için dua ediyoruz. Elementlerin adı ve şifalandır ulu adınla onları şifalandır. Bu tuzun bedenin sağlığı ve bu suyun ruhun sağlığı için yapabileceklerine ve her sıkıntı, yanılsama gücü, kötülük aracının kullanıldığı yerden defedilmesine vesile olmasına niyet ediyorum, Amin.”
Bu şekilde şifalandırnan su, banyo olarak veya alnına bir işaret yapmak üzere veya bir yere serpmek için kullanılabilir. Bu yüzden onu kullanırken, aşağıdaki dua kullanılabilir.
“Her adın üstünde olan Rabbin gücüyle, kötülüğün tüm etkilerini ve tohumlarını defediyorum; Onları, Rabbin gücüyle;zincirlerle bağlıyorum ve Yaradanın’nın hizmetkârlarını rahatsız etmeyeceği dış karanlıklara sürüp atıyorum.”

Bir evdeki kötü bir psişik atmosferi temizlemek için ise etkili bir yöntemi, etrafa sarımsak dökmek, gece boyunca bırakıp sonra onu yakıp söndürmektir. Kırsal bölge halkı arasında, bir soğan, nahoş bir ziyaretçi beklenirken sümbül ampulü gibi şömine rafının üzerindeki bir vazoya yerleştirilir ve ziyaretçi gittikten hemen sonra mutfakta yakılır, soğan ailesinin, zararlı yayılmaları emme özelliği olduğu yaygın bir inançtır. Bu bağlamda, bir kömür madeninde benim bildiğim kadarıyla madencilerin, yemeklerinde yeraltı gazlarını emdikleri ve zehirli hâle geldikleri için yanlarına soğan almasının yasak olduğunu hatırlatmak isterim.
16 Haziran günü çalışmanızı yapın.
3 adet sarımsak
1 adet soğan evinizin her hangi bir köşesine yerleştirin  16 Haziran sabahı ocağınızın üzerinde yakarak küllerini çöpe atın.
Tüm insanlığa hepimize şifalar olsun.

Medyatilkisi.com sitesinde yazarlar kısmında yayımlanan tüm yazıların sorumluluğu yazarına aittir