Hibrit Güneş Tutulması 20 Nisan 2023'te Gerçekleşecek

2023'ün ilk Surya Grahan'ı  Güneş Tutulması Nisan 2023'te Koç burcunda gerçekleşecek. Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burcuna sahip kişileri doğrudan etkileyecektir. Bununla birlikte Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçlarına sahip kişiler de bazı önemli değişiklikler görecekler. Tutulma 1 dakika boyunca zirvede olacak.

Parçalı Güneş tutulması başlangıcı: 07:04
Tam Güneş tutulması başlangıcı: 08:07 AM
Maksimum hibrit Güneş tutulması: 09:46
Tam tutulma bitişi: 11:26 AM
Parçalı tutulma bitişi: 12:29
Halkalı Güneş Tutulması 2023:
2023 yılının ikinci Güneş tutulması 14 Ekim 2023 tarihinde Terazi burcunda olacak ve Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını etkileyecek. Bu Halkalı Güneş tutulması yaklaşık 5 dakika sürecek.

Parçalı Güneş tutulması başlangıcı: 20:33
Tam Güneş tutulması başlangıcı: 21:40
Maksimum halkalı Güneş tutulması: 23:29
Tam tutulma bitişi: 01:18 AM
Kısmi tutulma bitişi: 02:25 AM

Güneş Tutulması 2023: Burçlar Üzerindeki Etkisi

Koç burcu

Koç erkekleri ve kadınları için 2023'teki Güneş tutulması, karar verme konusunda onları hızlandıracaktır. Ancak diğer yandan kafanız karışabilir. Bu, bir adım ileri gidip iki adım geri gitmek gibi olurdu. Aynı nedenden dolayı kişisel yaşamınızda sorunlarla karşılaşabileceğiniz bazı olasılıklar var. Huzur bulmak için aklı başında olmanız çok önemli.

Boğa burcu

2023 yılının Güneş tutulması size çok şey sunacak. Bununla birlikte, beraberinde gelebilecek bazı ruh hali değişimleri olabilir. Bu nedenle, bir gerçeği unutmayın, etkileri iyi olsa da, sakinliğinizi korumanız çok önemli. Sizi sinirlendirebilecek durumlardan uzak durun. Ayrıca, özellikle profesyonel yaşamınızda iyi işler ve işler yapmaya devam ettiğinizden emin olun.

İkizler burcu

2023 yılında Güneş tutulmasının etkileri İkizler burcu  için olumsuzdan çok olumlu olacaktır. Finansal olarak başarılı olacaksınız. Bununla birlikte, kişisel yaşamınızda sorunlarla karşılaşmanız için küçük bir şans vardır. Partnerinizin etrafındaki eylemlerinizi aşırı analiz etmemeli ve 2023 tutulması döneminde işleri gizli tutmamalısınız. Ayrıca, biraz sallanabileceği için sağlığınızı kontrol etmeye devam edin.

Yengeç burcu

Başkalarının desteğine ne kadar ihtiyacınız varsa, kendiniz için de orada olmalısınız. Yengeç erkekleri ve kadınları için 2023 Surya Grahan biraz inisiyatif alma dönemi olacak. Kendinize dikkat edecek ve diğerlerinden daha fazla çaba gerektirebilecek şeyler yapacaksınız. Sonuç olarak, sizi daha uzun vadede bağımsız hale getirecektir. Ancak diğer yandan bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, buna dikkat edin.

Aslan burcu

2023'teki Güneş tutulması, Çevrenizdeki insanlara değer vereceksiniz ve bazı insanlar hakkındaki yanlış varsayımları daha iyi kavrayacak ve belli arkadaşlarınızla aranıza mesafe koyacaksınız. Çiftler, aralarında yanlış anlaşılmalar olabileceğinden, dikkatli olun pişman olacağınız kırgınlıklara neden olmayın. Aşırı düşünmek sizi alışılmadık bir şekilde rahatsız etmek için hayatınızda olacağından, ruh hali değişimleri hayatınızı da etkileyebilir. Aynı şey sağlığınızı ve esenliğinizi de etkileyebilir. Bu nedenle, herhangi bir hastalık belirtisine dikkat edin.

Başak burcu

2023 tutulması Başak burcu için pek elverişli olmayacak. Çalışma alanınızda bazı sıkıntılar görmeleri muhtemeldir. Aynı şey mali durumlarına da yansıyacaktır. Ayrıca bu olayın etkilerini aileniz ve ilişkileriniz üzerinde de görebilirsiniz. Küçük şeyler ve yararsız tartışmalar yüzünden aklınızı kaybetme ihtimaliniz yüksektir. Ama bu senin gibi değil, değil mi? Bu nedenle, bazı yanlışlara çılgınca kızmış olsanız bile, ses tonunuza dikkat edin.

Terazi burcu

Gerçek benliğin seni yalnız bırakıyor gibi görünebilir. Bununla birlikte, sizin için birkaç hoş ve olumlu senaryo olması muhtemeldir. Finansal olarak, motive olur ve büyümesine yardımcı olacak uygun uygulamaları ararsınız. Cazibeniz işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak ve üstlerinizin ve kıdemlilerinizin gözünde kendinizle ilgili etkili ve olumlu bir imaj yaratacaksınız. Ancak çocuklar ve küçük yaştaki insanlar için sağlık açısından bazı düşüşler olabilir.

Akrep burcu

Surya Grahan 2023, Akrep burcuna sahip kişiler için oldukça olumlu geçecek. Hem profesyonel hem de kişisel olarak karar verme becerileriniz gelişecek. İçgüdüleriniz en zor durumlarda bile sizi destekler. Finansal olarak da başarılı olacaksınız. Bazı borç verme sorunları altında olanlar, bundan kurtulacak veya rahatlamış hissedeceklerdir. Etrafınızdaki tüm şeylere ve olaylara baktığınızda, kendiniz ve aileniz için düşünceli ve sağlam kararlar alacaksınız; tutulmanın kişisel yaşamınız üzerindeki etkilerine bakarsak.

Yay burcu

Etkinlik finansal olarak sizin için harika olacak. Sizi yerleşmiş ve herhangi bir ciddi kayıp veya sorundan uzak tutacaktır. Ancak profesyonel hayatınız için aynı şeyi söyleyemeyiz. 2023 güneş tutulması nedeniyle, kendinize aşırı güvenebilir ve bu da iş yerindeki imajınızı zedeleyebilecek ve yakınlarınız ve ailenizle bağlarınızı bozabilecek şeyler yapmanıza neden olabilir. Sağlık ise size destek olacaktır.

Oğlak burcu

Tutulma sizi istikrarsızlaştırmak için burada! Evet, doğru duydunuz. Olayla birlikte işler sarsılır ve sizi hiç beklemediğiniz bir anda tavizler ve değişiklikler yapmaya zorlar. Ayrıca Surya Grahan 2023 size hayatınızın diğer alanlarını düşünmeniz için zaman verecektir. Hayatınızdaki baskıyı anlamak ve hem profesyonel hem de kişisel olarak gerekli ve gerekli tüm şeyler üzerinde çalışmak için harika bir zaman olacak.

Kova burcu

Sizi olduğunuzdan daha diplomatik yapıyor ve 2023 Güneş tutulması sizi çoğu zaman aklı başında tutacak. Bununla birlikte, aynı zamanda sabırlı ve sakin olacaksınız. Finansal olarak başarılı olacaksınız ve kariyer ve meslek açısından önünüze güzel fırsatlar çıkacaktır. İlişkiniz için iyi bir zaman olmayabilir. Bu nedenle, ilişkinizi mahvetmemeyi ve eşinize iyi davranmayı unutmayın.

Balık burcu

Kişisel hayatınızı doğaçlama yaparak, 2023'ün Surya Grahan'ı, kaybettiğiniz veya eksik olduğunuz her şeyi onarmak için harika bir zaman olacak. Eşinizle iyi konuştuğunuzdan ve olayları sakince tartıştığınızdan emin olun. Profesyonel olarak sizi başarılı kılacaktır. Ancak, işlerin yürümesi için yapmanız gereken çok çalışma olacaktır. Sonuç olarak, 2023 yılındaki Güneş tutulmasının etkileri bir şekilde kendinizi gözden geçirmenize neden olacak.

Güneş Tutulması 2023: Hatırlanmaması gerekenler

Bir tutulma sırasında hatırlamanız gereken birkaç şey var. Bazılarını takip etmelisiniz, bazıları ise tutulma aşamasında kaçınmanız gerekenlerdir:

Güneş tutulması süresince uyumaktan kaçınmalısınız. Bu ipucu özellikle yaşlı ve hasta insanlar içindir. Astrolojiye göre sağlık üzerinde zararlı etkilere neden olur.
Ayrıca yemek pişirmek veya yemek yemek de yapılmamalıdır. Sağlığınızı bozabilir ve uzun vadede sorun yaratabilir. Mülk satın almak, , 2023 Güneş tutulması sırasında yapılmamalıdır .

Güneş tutulması döneminden sonra duş almak negatif enerjiden korunmanızı sağlayacaktır. Tulsi bitkisi astrolojiye göre kutsal kabul edilir. Bu nedenle, 2023'teki Güneş tutulması zamanlaması sırasında sulamaktan veya dokunmaktan kaçınmalısınız . Hamileler tutulmayı izlememeli. Dışarı çıkmaktan veya güneşe maruz kalma dahil herhangi bir şey yapmaktan kaçınmalıdırlar. 2023 Güneş tutulması sırasında ihtiyaç sahiplerine bağış yapabilirsiniz. Bunun olayın kötü etkilerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak Müneccimbaşıların yaptığı uygulama kısa bir süre sonra Astrodeha.com' da sizler ile olacak.