Terazi Dolunayı 5 Nisan 2023'te doruğa ulaşır. Terazi, ilişkilerimizle ve bu ilişkiler içinde nasıl etkileşim kurduğumuzla ilişkili bir burçtur. Aynı zamanda adalet, adalet ve başkalarının ihtiyaçları ve esenliği ile de bağlantılıdır. Terazi Dolunayı altında, ilişkilerimizde ve bu ilişkilerde nasıl görünmeyi seçtiğimizi fark edebiliriz. Hangi ilişkiler elimizden gelenin en iyisini ortaya çıkarıyor? Hangi inançlar, olabileceğimiz kişiden daha azına geri çekilmemize neden oluyor?

Dolunay, kendimizi daha güvenli, desteklenmiş ve görünür hissetmemizi sağlayacak iyileştirici titreşimler göndererek bunu bizim için aydınlatabilir. Ayrıca artık en yüksek benliklerimize hizmet etmeyen ilişkileri bırakma veya değiştirme konusunda nihayet güven kazanabilir harekete geçebiliriz.

Terazi Dolunayı Şifa Getiriyor

Yaralı şifacı olarak bilinen asteroit Chiron, Nisan 2023 Dolunayı altında çok aktif ve yaralarımızın ilişkilerimizi nasıl yönlendirdiğini ve başkalarıyla etkileşimlerimizde nasıl görünmeyi seçtiğimizi gözlemlememizde bize destek olacak. Yaralarımız bazen ilişkilerimizde tam anlamıyla mevcut ve özgün olmamızı engelleyebilir, ancak yaralarımızın bizi geride tutması gerekmediğini bize hatırlatan Chiron'un enerjisidir. Yaralarımız var olabilir ve yine de bizi bir bütünlük, sevgi, bağlantı ve güzellik yerine götürebilir.

Chiron, bazı yaraların asla "düzeltilemeyecek" kadar derin olduğunun farkındadır. Bunun yerine, Chiron bize yaralarımızı kabul etmeyi, yaralarımızı sevmeyi ve bu sonsuz yaraların bizi kendimizin daha gerçek bir versiyonuna dönüştürme gücüne sahip olduğunu anlamayı öğretir. Bir şifacı, öğretmen ve sezgisel olma yeteneğini Chiron'un kendi yarası sayesinde bulur. Ve belki de yaralarınız size aynısını sunabilir. Yaralarınla ​​yürüyebilirsin ama yine de harika, sevgi dolu ve amaçlı bir hayat sürdürebilirsin. Eğer işe adım atmaya istekliysen Terazi Dolunayı bu şifa yolculuğuna ışık tutabilir, yaralarına rağmen bütünlüğünü fark etmene yardımcı olabilir. Ve bu bütünlükten, başkalarıyla daha derin, daha anlamlı ve daha özgün bağlantılar kurmanıza izin verebilir.

Terazi Dolunayı: Karmaları TEMİZLEYELİM

Terazi Dolunayının altında, çevremizdeki dünyayla daha derin, daha bağlantılı ve daha uyumlu olmamıza rehberlik edebilecek bir güzellik var. Çoğu zaman kendimizle ve iç dünyamızla uyum sağlamaya o kadar odaklanırız ki, bu Dolunay bizi başkalarıyla da uyum sağlamaya teşvik ediyor. Nisan ayındaki Dolunay, bizi daha derin bağlantılar kurmaya ve eğilmekten korkmamaya teşvik ediyor. Terazi enerjisinin güçlü olduğu zamanlarda, başkalarının yanında kendimizi kaybetme eğilimi vardır ve biz oraya gerçekten gitmek istemesek de, bazen o kendimizi bulmanın gerekli bir parçasıdır.

Kendinizi bir başkasının pençesinde kaybolmuş bulduysanız, bu Dolunay, onun diğer tarafına yüzmek ve daha fazla uyanmış ve kim olduğunuza daha bağlı olmak için sizin için bir fırsattır. Çağrıldığınızı düşünüyorsanız, Terazi Dolunayı aynı zamanda KARMALARIMIZI TEMİZLEMEK için güçlü bir zamandır. Bu ÇALIŞMAYI yaptığınızda, diğer kişiyi eski haline getirmiyorsunuz, sadece onunla kurduğunuz enerjik bağları DÖNÜŞTÜRÜYORSUNUZ!

Jüpiter ayrıca bu Dolunay ile güçlü bir şekilde bağlantılıdır ve bu, bu tür işler söz konusu olduğunda faydalı olabilir. Jüpiter büyük genişleticidir. İlk ve son olarak harekete geçebilmemiz için dikkat etmemiz gereken şeyleri büyütür. Bu Dolunay altında Jüpiter'in genişleyen niteliklerinin artmasıyla, nerede ipleri kesmemiz gerektiğini ve nereye biraz daha derine eğilebileceğimizi gözlemlememiz daha kolay olacak. Jüpiter sadece bizim için netleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda olumlu olanı da vurgulamanın bir yolunu bulacaktır, böylece etrafımızı saran gümüş astarları daha kolay takdir edip tanıyabiliriz.

Terazi Dolunayı ve Tanrıçaların Gücü

Bu Dolunay ile bağlantılı iki güçlü dişil etki vardır, Terazi'nin Aşk Tanrıçası Venüs tarafından yönetildiği gerçeğini de sayarsanız üç tane. İki güçlü dişil etki , Anlaşmazlık ve Çekişme Tanrıçası Eris ve adını Kalp ve Ateş Tanrıçası'ndan alan bir asteroit olan Vesta'dır. Bu Tanrıça güçlerinden gelen bu etki, birkaç şekilde ortaya çıkabilir. Eris bizim için biraz yıkım yaratabilir, uyumsuzluğun hissedilmesine izin verebilir, böylece daha büyük bir uyum getirmek için harekete geçebiliriz.

Dolunaylar, hayatımızdaki şeyleri ortaya çıkarma ve salıverme eğilimindedir, bu nedenle uyumsuzluğun algılandığı yer burası olabilir. Güçlü Tanrıça enerjisinin dönmesiyle, kollektifte toplumsal cinsiyet eşitliği ve üreme haklarıyla ilgili sorunları da görebiliriz. Vesta'nın daha yumuşak, daha nazik bir enerjisi var ve belki de Eris'in kışkırttığı her türlü anlaşmazlık veya çekişmenin panzehiri olabilir. Vesta bize evimize, merkezimize, içimizdeki ateşe dönmeyi hatırlatır. İç ateşimiz, toplumun ve beklentilerimizin bize yansıttığı tüm katmanlar olmadan gerçeğimizin, özgünlüğümüzün ve gerçekte kim olduğumuzun temsilidir.

Bu Dolunay'ın altında dönen çok fazla enerji var, ama görünüşe göre bizi bütünlüğümüzü tanımaya, daha derin bağlantılar aramaya, bizi sıkıştıran bağları kesmeye, uyumsuzluğu onurlandırmaya ve kendi iç DÜNYAMIZA yönelmeye çağırıyor.

Dolunayın Bizlere MESAJI: Uyanmış Bir Ruhu UYUTAMAZSIN