İş hayatındaki başarısıyla sık sık söz ettiren Acun Ilıcalı, özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Kanser tedavisi gören Tanyeli'nin acı günü! Kanser tedavisi gören Tanyeli'nin acı günü!

Uzun süredir Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşayan Acun Ilıcalı katıldığı etkinlikle ve davet törenlerine genelde sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte katılıyor.

Katıldıkları organizasyonlarda objektiflere poz veren ikilinin mutlulukları yüzlerinden okunuyor. Mutlu bir aşk yaşayan Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'nın nikah masasına oturmaya hazırlandığı iddia edildi.

Acun Ilıcalı ve Yasemin 2

Altunkaya ile hiç ayrılmayan Acun Ilıcalı önceki gün genç aşkına büyük bir doğum günü kutlaması yaptı ve evlenme teklifi etmişti.

Son olarak; kızlarına olan bağlılığı ile bilinen ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, Zeynep Yılmaz ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasemin Ilıcalı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

Acun Ilıcalı'nın ikinci evliliğinden dünyaya gelen kızlarından Yasemin Ilıcalı yeni yaşına adım attı. Doğum günü partisinde Yasemin Ilıcalı'nın yanında kız kardeşleri, babası Acun Ilıcalı ve yeğeni de vardı.

Acun Ilıcalı ve Yasemin 1

Baba Acun Ilıcalı paylaşımında, "Benim canım prensesim.. Bir yaş daha büyüdün. Bugünü seninle geçirmek, seninle pasta üflemek öyle güzel ki. İnşallah nice sağlıklı, mutlu yılların olur. Seni çok seviyorum.." ifadelerini kullandı.

Ilıcalı'nın lila elbisesinin fiyatının 8 bin 450 TL, terliğinin ise tam 21 bin 950 TL olduğu ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı ve Yasemin 3