Ben Bu Cihana Sığmazam final yaparak ekranlara veda ederken sürpriz haberlerin gelmesi seyirciyi hayrete düşürdü.

Yalı Çapkını dizisinde duyan inanamıyor! Hepimizi kandırmışlar Yalı Çapkını dizisinde duyan inanamıyor! Hepimizi kandırmışlar

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Burak Çelik, Ali Seçkiner Alıcı ve Mustafa Üstündağ gibi usta isimlerin bir arada olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi finalinin ardından herkes büyük şok yaşadı.

Ben Bu Cihana Sığmazam finali gecenin en konuşulan yapımları arasında yer alırken Cezayir Türk’ün ailesinin ölmesi en hüzünlü anlar olarak konuşuldu.

Final sonrası özellikle Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi herkes tarafından merak edilirken beklenen açıklama geldi.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir Türk karakteri ile seyircinin karşısında olan Oktay Kaynarca seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Detay 5

Kulislerde yer alan çarpıcı iddianın detaylarına göre Oktay Kaynarca kısa bir süre sonra yeni bir dizi ile seyircinin karşısına olmaya hazırlanıyor.

Önceki günlerde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan usta oyuncu Oktay Kaynarca yaptığı açıklamada, "İşler çok yoğun. Yapacağımız işler var" ifadelerini kullanmıştı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin Oktay Kaynarca’nın yeni projeleri nedeni ile sona erdiği de öne sürülenler arasında.

Oktay Kaynarca’nın hangi diziyle yoluna devam edeceğine dair henüz yeni detaylar ortaya çıkmış değil.

İddialar ardından Oktay Kaynarca’nın yeni adresi merak edilirken başarılı oyuncudan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Editör: Ali Çetin Akbayrak