Taş Kağıt Makas dizisi yeni bölüm Kanal D ekranlarında milyonları ekran başına kilitlerken yeni detaylar tek tek gün yüzüne çıkmaya başladı.

Kısa sürede izleyicinin büyük ilgisini çekmeyi başaran Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisinde şaşırtan detaylar belli oldu.

Başrollerinde Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Yüsra Geyik, Bülent Seyran, Aytaç Uşun, Selim Galip ve Anıl Taşezen gibi isimlerin yer aldığı Taş Kağıt Makas dizisinde ayrılık rüzgarları esecek.

Taş Kağıt Makas dizisindeki ayrılık detayına geçmeden önce neler olduğunu kısacak hatırlayalım.

Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu bir düzende geçen hikayede; gecekondu mahallesindeki masum bir delikanlının, düzenin gerçek sahiplerine karşı verdiği büyük adalet savaşı anlatılır.

Sıradışı bir hafıza yeteneğine sahip olan Umut, yaşadığı her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlar.

Taş Kağıt Makas Dizisi Manşet 9

Babasının masum olduğunu ispatlamak için verdiği savaşta yine bu süper hafızasını kullanır.

Belediye otobüsünde olaylı bir şekilde tanıştığı Alev de Umut’un babası için sürdürdüğü adalet arayışının en büyük destekçisi olur.

Yalı Çapkını dizisinde duyan inanamıyor! Hepimizi kandırmışlar Yalı Çapkını dizisinde duyan inanamıyor! Hepimizi kandırmışlar

Parlak zekası ve biat ettiği derin yapıyla Harun ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir ise bu savaşın diğer tarafında yer alır.

Bu güçler arasında değişen dengede, alzheimer hastası babası için hayatını ortaya koyan Umut’un verdiği adalet savaşına tanıklık ettik.

Taş Kağıt Makas dizisinde yer yerinden oynarken sezon finaline doğru kimsenin beklemediği ayrılıkların yaşanacağı iddia edildi.

Dizinin sıkı takipçileri hangi isimlerin Taş Kağıt Makas dizisinden ayrılacağını merak ederken şu ana kadar bir açıklama gelmiş değil.

Taş Kağıt Makas 14. Bölüm Çarşamba akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak