61 yaşındaki şarkıcı Safiye Soyman, eski eşi Ziya Akaröz ile evliliğinden dünyaya gelen ve 20 yıldır MS hastalığıyla mücadele eden oğlu Harun ile birlikte geçtiğimiz günlerde Burdur'a gitmişti. Bodrum sıcak olduğu için oğlunun 3 aylığına Burdur'da kalacağını söyleyen Soyman, ''Haruncuğumu çok soranlar oldu. Sağlık durumu için Yayla evine geldik. 3 ay burada, 3 aydan sonra Bodrum'daki evinde olacak. Yazlık olarak burası. Bodrum sıcak olduğu için kışın Bodrum'da oluyor. Sonbahara kadar burda.'' açıklamasını yapmıştı.

Oğlunu Bodrum'a götüren Safiye Soyman daha sonra ise soluğu Bodrum'da aldı. Gündoğan'daki evine giden Soyman, mahalleye inen domuz sürüsü yüzünden evine giremedi ve içinde bulunduğu arabada mahsur kaldı.

Evinin önünden geçen domuz sürüsünü cep telefonu kamerasına kaydeden Safiye Soyman, yaşadığı zor anları Instagram hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. Soyman paylaşımına ''Ay ay Bodrum'u domuzlar bastı yazık açlıktan ne olacak yazık bunlar sürüyle vallahi evin önüne inemiyorum arabada #bodrum #türkiye'' notunu düştü.

Şarkıcı Sinan Özen hastanelik oldu! Şarkıcı Sinan Özen hastanelik oldu!

Safiye Soyman'ın bu paylaşımına kayıtsız kalmayan Seren Serengil ise, ''Hiçbişey yapmazlar yazık gelip öldürürler şimdi keşke çekmeseydin cani çok'' yorumunda bulundu.