Fransa’nın incisi mi? Yoksa Türkiye‘nin topraklarına kattığı, yeni bir bölgesi mi diye düşündüren, Burak CZN‘ın bile katıldığı ki sanırım film festivalinde "Pideye en iyi yazma" ödülünü almış, ilginç bir film festivali ve kırmızı halısı olmuş.

Benim kırmızı halıda en cok dikkatimi çeken şey Sabancı Brothers‘lar oldu. Bir yandan Hakan diğer yandan nasıl, ne ara 27 yaşına geldiğini anlamadığım Kerim Sabancı Hepimiz biliyoruz ki Hakan Sabancı güzeller güzeli Hande Erçel ile ask yaşıyor. Peki Kerim Sabancı‘nın yanında ki Carmella Rose‘u ne yapacağız? Kadın Amerika‘lı bir model ve oyuncu. Instagram da 2.5 milyon takipçisi var. Hande gibi Carmella‘da dünyalar güzeli, ünlü ve kendi ayakları üstünde duran bir afet.

Kerim Sabancı ve Carmella Rose

Ah ah Arzu Sabancı; Zamanında Özge Ulusoy‘un ahını almayacaktın. Oğulların tek tek modeller, aktristler, şarkıcılar buluyor. Kerim Sabancı'nın bu arada geçenlerde Şeyma Subaşı ile de adı çıkmıştı. Hoş, Şeyma‘nın adını tüm Türk sosyetik bekar erkekler ile çıkarmaya bayılıyor bizim basın ama haber tamamen yalan.

Şeyma 33, Kerim de 27 yaşında ama asıl engel yaş değil tabi. Kerim her ne kadar çapkın olsa da Şeyma yengesine bakmaz. Hakan abisi ile zamanında gezmişliği, tozmuşluğu ve gecelerde el el görülmüşlüğü var. Yani Şeyma yalan ama Carmella Rose doğru.

Arzu Sabancı‘nın Carmella‘ya bakalım tepkisi ne olacak? Bu arada Arzu hanımın yakın çevresinden duyduğuma göre Arzu hanım, Hande Erçel‘i gelin alma fikrine sıcak bakıyormuş. Ay ne çirkin bir şey söyledim ben bu arada. Gelin alma nedir? Pazardan alır gibi! Düzelteyim, Yani Hande Erçel‘in oğluyla olması hoşuna gidiyormuş. Hande‘den sonra Hakan‘a bir dinginlik, bir huzur ve mutluluk gelmiş. İşine de dört elle sarılır olmuş.

Şimdi şöyle dediğinizi duyar gibiyim “Atma Sibel, bu nasıl çalışma? Adam her hafta başka kıtada!” Doğru ama malum artık çalışmak için sadece internet ve bilgisayar gerekli. Ofis tarihte kaldı. Neyse... Bu yaz nişanlanır bence bizim HaHa çifti. Mutlu mesut minik Sabancılar gelir sonra dünyaya.

Yazıyı festivalle açtık, festivalle kapatalım. Cannes da arzı endam salan güzelleri, bu sonbahar Antalya‘ya bekliyoruz. Antalya Altın Portakal Filminde yoklama alacağım ona göre.

Sevgiyle kalın, artık bensiz kalmayın.

Sibel Savaş