Survivor All Star yarışmasından bir efsane geçti… Nagihan Karadere Survivor’da şampiyon olamadı belki ama efsane olmayı başardı.

Tam 4 kez katıldığı ve her defasında şampiyonluğun en büyük adaylarında biri olan Nagihan, yaşadığı talihsizliklerden dolayı gösterdiği yüksek performansa rağmen bir türlü şampiyonluk kupasını kaldırma sevincini yaşayamadı.
Survivor All Star 2024 kadrosu hazırlıkları yapılırken yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle katılması da imkansız gözüken Nagihan yine dayanamadı ve Dominik’in yolunu tuttu hem de sms oylamasının olmadığı herkesin kendi gücü ve beceresi ile yarışacağı belki de survivor tarihinin en adil yarışmasına yine en iddialı isim olarak dahil oldu.
Performansı ve gücü ile rakiplerinin korkulu rüyası olan, Batuhan’ın deyimi ile adeta bir dişi terminatör gibi yarışan Nagihan’ın dizinden sakatlanması ile bir anda hayallerine veda edeceği düşünülürken o yılmadan tek bacakla yarıştan yarışa koştu ta ki aynı dizinden yeniden sakatlanana kadar!
Herkes artık oynamaz diskalifiye olacak derken yeniden ayağa kalkarak “yarışa yarışa veda edeceğim” deme cesaretini gösterdi…
Ve Nagihan survivor’dan elendi, Adaya ve hayallerine vedası ise efsane oldu!
Azmin, hırsın sembolü oldu… Kah kavga etti, kah gönül aldı ama tüm yarışmacıların öyle yada böyle takdirini kazanarak şimdilik survivor defterini kapadı…
Ama benim tanıdığım Nagihan o defteri bir gün yeniden açar ve bitmeyen o hikayeyi illa ki yeniden yazar…