Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham, 1999 yılından beri mutlu bir evlilik sürdürüyor. Brooklyn, Romeo, Harper, Cruz isimlerinde dört çocuğu bulunan ünlü çift, sosyal medya paylaşımları ve özel hayatlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Geçtiğimiz aylarda ''River Cafe Table 2'' adlı podcast programına katılan Beckham, eşi Victoria ile ilgili itirafıyla dinleyen herkesi şaşırtmayı başarmıştı.

25 YILDIR AYNI ŞEYLERİ YİYOR

Programda eşinin yeme alışkanlıklarıyla ilgili açıklamalarda bulunan eski futbolcu, "Maalesef 25 yıldır aynı şeyleri yiyen biriyle evliyim" ifadelerini kullanmıştı. Eşinin sadece ızgara balık ve buharda pişmiş sebze yediğini anlatan Beckham, en sevdiği zamanların, eşinin farklı bir şeyler yediği zamanlar olduğunu söylemişti.

Ben güzel bir şeyler yediğim zaman herkesin tatmasını istiyorum" şeklinde konuşan dört çocuk babası David Beckham, 47 yaşındaki eşiyle ilgili şunları anlatmıştı:

David ve Victoria Beckham, son olarak oğullarının üç partnerini İtalya'da lüks bir yatta tatilde davet ettiler. Çiftin en küçük oğulları Cruz'un yeni kız arkadaşı Tana Holding'in, erkek arkadaşının ailesiyle 20 milyon sterlinlik malikanesinde tanıştığı öğrenildi. Holding; aileye girmesinin ardından Brooklyn'in eşi Nicola Peltz ve Romeo'nun partneri Mia Regan'a, güneşin ve kaliteli yemeklerin tadını çıkaracakları bir tatil için katılacak.

DailyMail'de yer alan habere göre; aileye yakın bir kaynak şöyle konuştu:

"Victoria, hiçbir şeyi çocuklarını mutlu görmekten daha çok sevmiyor ve büyük aile etkinliklerine bayılıyor; bu yüzden hepsinin katılacağı bir yaz tatili yapmak istiyor. Victoria ve David, çocuklarının partnerlerini oldukça iyi tanıyorlar, ancak uzun süredir birlikte olmadıkları için Cruz'un kız arkadaşının tatile davet edilmesi biraz sürpriz oldu. Ama Beckham'lar herkesi dahil etmeyi severler. Gemide üç genç kadının olması zor olabilir, ancak Victoria her şeyi nasıl süper eğlenceli hale getireceğini biliyor."

Şarkıcı Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayraktar evlendi Şarkıcı Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayraktar evlendi

HİÇ BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENMEDİLER

27 yaşındaki Peltz ile 19 yaşındaki Regan arasında bir sürtüşme olduğu söylentileri ortaya atılmıştı. İkili, hiç birlikte görüntülenmedi ve sosyal medyada nadiren birbirleriyle etkileşime giriyorlar. Ancak iki kadın, en son Brooklyn ve Nicola'nın Palm Beach'teki düğününde olmak üzere, aile etkinliklerinde birlikte vakit geçirdiler. 17 yaşındaki Cruz ise, geçen yılın sonlarında eski kız arkadaşı Bliss Chapman'dan ayrıldıktan sonra bu yılın başlarında 18 yaşındaki Miss Holding ile tanıştı.

5 MİLYON STERLİNLİK LÜKS YAT!

Beckham'lar, eski futbolcu David Beckham'ın forma numarası olan 'Seven (Yedi)' adını verdikleri 5 milyon sterlinlik bir Riva yatına sahip. 93 ft'lik yat, Miami'de demirli ve on misafir ve dört mürettebat üyesi için yer var. Beckham'ların geçen sene özel olarak yaptırdıkları lüks yatları, daha önce 47 yaşındaki David'in Inter Miami futbol takımının sahibi olduğu Miami'de görüntülendi. Ailece yapacakları İtalya gezisi, yatın Atlantik'teki ilk yolculuğu olacak. Beckham'ların tatiline; arkadaşları Sir Elton John ve partneri David Furnish ile, Şef Gordon Ramsay ve ailesinin katılması da bekleniyor.