Doya Doya Moda programından elenen yarışmacı Tina, programın finaline sayılı günler kala programa çıktı ve yaşadığı acı deneyimleri aktardı.

4 Aralık 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı 4 Aralık 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı

Jürilerin ve yapımın bir süredir ulaşamadığı Tina'nın, kardeşinin ölüm hikayesi duyanları kahretti.

doya doya moda tina 1

Doya Doya Moda'nın eski yarışmacısı Tina, sağlık sorunlarıyla boğuşan erkek kardeşi Sina'yı kaybettiğini açıkladı. Çok sayıda 'baş sağlığı' dileği alan Tina, "Buradayken kardeşim vardı ama artık yok" sözleriyle jürileri gözyaşına boğdu.

Yaşadığı zor zamanları anlatan Tina şöyle konuştu: "Hani birini özlüyorsun ya özellikle canın kalbin, gidiyorsun onu görüyorsun, sarılıyorsun ve özlemin geçiyor. Ben gittim Sina'yı gördüm sarıldım ama özlemim geçmedi. Orada anladım ki toz pembe içinde yaşıyoruz. Ne kadar küçük şeylere acı diyormuşuz. Bu öyle bir şey ki anlatamam. Ben düşmanıma bile böyle bir acı istemem. Çünkü ben orada kalbimi mezara koydum."

Kardeşinin diyaliz olduğunu söyleyen Tina, "Diyalizde enfeksiyon kapmış midesine döküyormuş ve bunu anlamamışlar. Öksürüyormuş." diyerek herkesi çok üzdü.

Bir hafta öncesinde kayınpederini kaybettiğini ve kendisini kötü hissettiğini söyleyen Tina, erkek kardeşini görmek için uçak bileti aldığını kardeşinin yanına gidemeden onun ölüm haberi aldığını sözlerine ekledi.