Emeklileri kendi bankasına çekmek isteyenler için Yapı Kredi önemli bir açıklama yaptı. Maaşını taşıyanlara 5.250 TL’ye kadar para verilecek. Kampanya ay sonuna kadar devam edecek.

Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşımak isteyenler için 5.250 TL’ye kadar promosyon ödeneceği belirtildi. Maaşını Yapı Kredi’den alıp da emekli yakınını getirenlere 2.500 TL’ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı. Kampanya ay sonuna kadar devam edecek.

31 TEMMUZ’DA SONA ERECEK

Kampanyanın 4 Nisan tarihinde başlayacağı ve 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK maaşı sahibi olan bir emekliye referans olması halinde kampanyaya katılabileceği açıklandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Referans verilen emeklinin kendisine iletilen kodu Yapı Kredi’ye maaş taşıma ve promosyon başvurusu yaptığı sırada Şube / Müşteri İletişim Merkezi personeli ile paylaşması veya Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirirken girmeleri gerekmektedir.

O tarihten sonra emekli olanlar 1728 TL fazla para alacak O tarihten sonra emekli olanlar 1728 TL fazla para alacak

Emekli müşterilerin Referans kampanyasına katılımının alınabilmesi için promosyon taahhüdü vermeleri ve kod girişlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir.

SADECE BİR KİŞİ REFERANS GÖSTERİLİR

Bir emekli sadece bir kişi tarafından referans gösterilebilir.

Referans veren müşteri tarafından alınan kod yalnızca bir emekli tarafından kullanılabilir.

Bir müşteri en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabilir.