MASAK  raporu ile haklarında savcılık tarafından soruştırma başlatılan Engin Polat ile Dilan Polat dün akşam X'de bir sohbet odasına katıldılar.

Yayında Gazeteci-Yazar Murat Ağırel ile Engin Polat arasında bir gerilim yaşandı.

Polat’ın Ağırel’in sorularının ardından “Sizin sorularınız daha çok izlenmeye yönelik sorular. Ben burada neyi sorayım, nasıl prim yapayım” demesi üzerine tartışma başladı.

Murat Ağıerl, ''Prim derken? Engin bey neyin primi? Siz insanları kandırmaya çalışıyorsunuz. Siz kimsiniz sizden prim yapacaklar.'' şeklinde yanıt verdi.

Murat Ağırel, kendisini prim yapmakla suçlayan Engin Polat'a ''Ben sizin takipçiniz değilim, ürün sattığınız bir müşteriniz de değilim. Ben bu ülkenin gazetecisiyim. Sizin priminize ihtiyacım yok.'' diyerek yanıt verdi.

Dilan Polat'tan gazeteci İsmail Saymaz'a mektup! Dilan Polat'tan gazeteci İsmail Saymaz'a mektup!

dilan polat (6)

Ağırel'in sözleri üzerine ''Süpersiniz'' diyen Engin Polat'a ünlü gazeteci Ağırel, “Sağ olun, sizden daha iyi olduğum kesin” diye yanıt verdi.

Engin Polat, ''Bu beyefendi ile konuşmak istemiyorum. Sizin hiç bir sorunuza cevap vermek istemiyorum.'' deyince Murat Ağırel, ''Cevap veremiyorsunuz. Cevap vermeyecekseniz bağlanmayacaksınız.'' diyerek sert çıktı.

dilan polat araba

DİLAN POLAT ARAYA GİRİP ÖZÜR DİLEDİ

Engin Polat ile Murat Ağırel arasındaki gerilimin ardından yayına bağlanan Dilan Polat ise Ağırel’e “Kusura bakmayın Murat Bey, çok zor evde çocuklar etkileniyor. Çok yıpratıcı bir süreç. Evde herkesin psikolojisi bozulmuş durumda” diyerek gazeteciden özür diledi.

Dilan Polat, ''Benim burada tek bir amacım var. Benim genç bir kızım var. Bu çocuk bu anlamda çok etkilenmeye başladı. Beni sevmiyor olabilirsiniz ama benim kızım akran zorbalığıyla karşı karşıya kalıyor. Hiç birşeyin önemi yoksa benim çocuğumun önemi olsun'' dedi.

dilan polat ebgin polat