7 yıl önce Kenan Barış Özkan ile nikah masasına oturan fenomen ve oyuncu Eylül Öztürk, bir süredir sosyal medya hesabından eşiyle ilgili sorunları anlatmaya başladı. Evliliklerinde bir kriz yaşayan çiftin boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. Şimdilerde eşi ve çocuklarıyla tatil yapan çiftten Eylül Öztürk sessizliğini bozdu.

EŞİYLE YAŞADIĞI SORUNLARI ANLATTI

Instagram hesabından tatilden kareleri paylaşan Eylül Öztürk, bir takipçisinin "Kenan yok mu?" sorusu üzerine "Var ama her zamanki gibi yok. Şaşırdık mı? Neyse en azından elimden geleni yapmadı demem. Fazlasıyla yaptım çünkü" dedi. Öztürk daha sonra "Kenan yokken ne yapıyor?" sorusuna da "Bilmiyorum ama bizimle değil. Nerede olduğunu bilmiyorum arkadaşı var yanında. Neyse kızlar boşverin her şey olacağına varır, ben nerelerden sağ çıkmadım. Bunu da atlatacağım. Eskisinden çok çok daha iyi olacağım. Kendime de çocuklarımıza da sözüm olsun" yanıtını verdi.

eylül ve ailesi

BOŞANMA İDDİASINA CEVAP VERDİ

Ünlü isim, haklarında çıkan boşanma haberlerine de sessiz kalmadı. Evliliklerinde kriz yaşadıklarını doğrulayan Eylül Öztürk, "Merhaba güzel dostlar. Biliyorsunuz birkaç zamandır sizinle bazı sıkıntılarımızı paylaştım. Normalde bu gibi durumlar yaşadığımda hiç paylaşmamaya gayret edip kendi içimizde çözmeye çalışırdık ama bu sefer cidden ben de çok dolmuştum ve kendimce bir çözüm aramaya ve sizlerden de destek almaya çalıştım. Ki iyi ki de yapmışım çünkü bana yalnız olmadığımı hissettirdiniz. Biz evliliğimizin 7. Yılını geride bırakmış ve iki evladı olan iyisiyle kötüsüyle her zorluğun üstesinden gelmeye çalışan bir aile olduk. Uzmanlar dermiş ki ilişkinin çıkmaza girdiği 4 evre var. Bunlardan üçüncüsü tam 7 yıla tekabül edermiş. Gerçekten ben bunu yaşayarak deneyimleyenlerdenim. Çocuklarımız dünyaya geldikten sonra birbirimize yeterli vakti ayıramadık, o erkek olarak işlere ben de kadın olarak çocuklara daldım.Tabi hal böyle olunca da anlaşmazsızlıklar oldu evliliğimizde. Daha doğrusu bizim içinde yeni bir deneyim olduğu için nasıl başa çıkacağımızı bilemedik. Ama bildiğim ve sizlerden de öğrendiğim kadarıyla, bu her ilişkide yaşanıyor, utanılacak bir durum değil. Hiçbir şey tek düze gitmiyor. Önemli olan yaşandığı esnada ne yapılması gerektiğini bilmek ve bununla başa çıkabilmek. Biz her ne kadar şimdilerde hayatın akışına kapılmış ve evliliğin yüklediği misyonlarda bocalayan birer eş ve anne baba olsak da, her şeyden önce bu yola iyi birer dost olarak çıktık. Ve ben bizim üstesinden gelemeyecek bir sorunumuz olduğuna inanmak istemiyorum. Eşimin de bu şekilde düşündüğünü biliyorum. O sebeple birlikte çıktığımız bu tatilde hatalarımızdan ders çıkartıp yeniden eskisi gibi olacağımıza inancım sonsuz. İkimizin de daha iyisi için çabaladığımızı biliyorum. Basında çıkan boşanma haberlerine istinaden, inanın boşanmak emeklerimize yakışmayacak kadar kolay. Kenan da ben de bunu asla istemiyoruz ve izin vermemek için de elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız. Tabii ünlü olunca hemen boşanma haberleri çıkıyor ama bu da bu işin cilvesi. Anlık barışmalardan ziyade, bir daha birbirimizi kırmamak üzere bir anlaşma yaptık. En azından aynı konularda kırmamak için. yoksa hayat bu, belki yarın başka kırgınlıklar olur ama onu da sevgimizle aşarız, hep aştık. Her şey yolunda ve sizi seviyoruz!" dedi.

Editör: Medya Tilkisi