Geçtiğimiz hafta eşinden boşanan Fazıl Say'dan şimdi de sosyal medya orucu geldi.

Say, bu aralar kendini iyi hissetmediği için sosyal medyaya bir süreliğine ara vereceğini ve kendi işlerine konsantre olacağının duyurdu.

Mine Tugay'ın son hali sosyal medyanın gündeminde Mine Tugay'ın son hali sosyal medyanın gündeminde

Ünlü piyanist sosyal medyadan yaptığı duyurusunda "İzninizle uzunca bir müddet sosyal medyaya ara vermek istiyorum. Bestelerime konserlerime konsantre olmak istiyorum. Onlar benim tek tedavim şu an. Tedavi, çünkü iyi değilim. İyi olmak için zamana ihtiyaç var. İnançla ve umutla devam edeceğim ama zamana ihtiyaç var. Konserlerde “iyi”yi içime çekebiliyorum. Kaplayabiliyor benliğimi. Bu benim tek umudum şu an. Ama dışarısı? Onca verdiklerimiz? Çoğumuzun durumu böyle olabilir.Büyük bir yük, sinsice binmiş omuzlarımıza.

21. Yüzyıla girerken neler hayal etmiştik. Ya şimdi?. Bu ülke de iyi değil. Dünya da iyi değil. Kötü etkiliyor insanları. İyiye inanan insanları. Sağlıcakla kalın. Evrendeki iyide nvazgeçmeyelim. Yani 70’inde bile zeytin dikmeliyiz. Unutmayalım bu sözleri. Uzun bir müddet sonra güçlü olarak döneceğim.Sevgiyle, içtenlikle." sözlerine yer verdi.

fazıl say duyuru