Herkese Merhaba sevgili okurlar. Uzun zamandır bu yazıyı yazmayı planlıyordum gerçekten başlıkta da söylemiş olduğum gibi ünlü yazar Gülseren Budayıcıoğlu başarısını kitaplarından uyarlanan dizilere mi borçlu yoksa başka bir şeye mi borçlu? Bu konu hakkında yazmak istedim.

Ünlü yazarın; Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda derken şimdi de Camdaki Kız isimli kitabı diziye dönüştürüldü. Gerçekten çok merak ediyorum şu konuya, Baktığımızda reyting listesinde Camdaki Kız reyting rekorları kırdı.

Gülseren hanımın yazmış olduğu kitaplar içerik olarak çok iyi görünüyor ki diziye uyarlandığı zaman gerçekten izlenme rekorları kırıyor bunu hepimiz canlı canlı görebiliyoruz. Ama tabi insanın aklına takılmıyor değil, Ya Gülseren hanımın yazmış olduğu kitapların içeriği çok kaliteli ya da bunu diziye dönüştüren senarist ve yönetmen gerçekten bu işi biliyorlar bunun başka izahı olamaz.

Aklıma şu da takılıyor sevgili okurlar; Bu diziler bu kadar nasıl izlenebiliyor? Ben açıkçası bunu gerçekten düşünüyorum ama bir sonuca bir türlü varamıyorum. Hani bu tarz dizilerin meraklısı ya bizim ülkemizde çok fazla ya da bilmiyorum yani aklıma farklı şeyler geliyor ama tabi bunu yazıda söylemek istemem. Gerçekten çok düşünüyorum reyting rekorları kırıyor diziler, izleyeni çok ama içerik olarak baktığımızda çokta iyi değil, Hep drama hep drama.

Ya Gülseren Hanım başarısını dizilere borçlu, Ya da diziler başarılarını Gülseren Hanım'a borçlu. Bu ikisi kıyasıya yarışıyor diye düşünüyorum. Aklıma da başka da bir şey gelmiyor sevgili okurlar bir sonraki yazımda görüşmek üzere sağlıcakla kalın kendinize iyi bakın.