Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi usta isimlerin bir arada olduğu Hudutsuz Sevda dizisinde yer yerinden oynuyor.

Bir süredir büyük belirsizliklerin devam ettiği Hudutsuz Sevda dizisinde ortalık çok fena karışmaya başladı.

Hudutsuz Sevda dizisinin yeni bölümü önceki bölümleri aratmayacak kadar hareketli sahnelerle seyircinin karşısına çıktı.

Son bölümde gerilimin zirveye ulaştığı Hudutsuz Sevda dizisinde uzun süredir saklanan sırrın ortaya çıkmasıyla birlikte tüm dengeler alt üst olacak.

Hudutsuz Sevda dizisinde Halil İbrahim ve Zeynep sahneleri azalmış Ceylan karakteri ön plana çıkmaya başlamıştı.

Kara Ağaç Destanı dizisinde Merdo’nun idam cezası alması kafaları karıştırdı! Kara Ağaç Destanı dizisinde Merdo’nun idam cezası alması kafaları karıştırdı!

Hudutsuz Sevda Detay 1

Bu durum karşısında seyircinin tepkisi ağır olmaya başlamış ve herkes Ceylan karakterinin akıbetini merak etmeye başlamıştı.

Ceylan’ın Yılmaz’ın adamı olduğu açık açık ortaya çıkarken şimdi Hudutsuz Sevda dizisinde işler iyice karışacak gibi duruyor.

Hudutsuz Sevda dizisinde Ceylan karakterinin yavaş yavaş sona doğru geldiği iddia edilirken önümüzdeki bölümlerde seyircinin beklediği bir hamle daha gelebilir.

Art arda yaşanan bu olaylar Hudutsuz Sevda dizisinde tüm dengeleri alt üst ederken seyircinin de merakı iyice artmaya başladı.

Hudutsuz Sevda 26. Bölüm Perşembe akşamı saat 20.00’da NOW ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak